Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Hej,

 

Właśnie przyszła mi dysza uszczelniona do mp5k od elementa, no i cholerstwo baaardzo ciasno wchodzi na głowicę cylindra - praktycznie wchodzi na głowicę na jakieś 2mm i trzeba walczyć żeby w ogóle ją ściągnąć. W czym może być problem? Z góry dzięki wielkie za pomoc ;)

Link to post
Share on other sites

Jak nie chcę wejść na prowadnice głowicy cylindra no to nie pasuje i wymień najlepiej któryś z tych elementów żeby pasowało. Miałem taki przypadek że dysza SHS nie chciała pasować do jakiejś głowicy cylindra ale po wymianie głowicy na także SHS wszystko pasowało idealnie i miała bardzo dobrą szczelność.

Link to post
Share on other sites

Jak nie chcę wejść na prowadnice głowicy cylindra no to nie pasuje i wymień najlepiej któryś z tych elementów żeby pasowało. Miałem taki przypadek że dysza SHS nie chciała pasować do jakiejś głowicy cylindra ale po wymianie głowicy na także SHS wszystko pasowało idealnie i miała bardzo dobrą szczelność.

 

mam nową głowicę i nie pasuje, to samo z oryginalną z galaksiaka D: no nic, pobawię się w piłowanie

Link to post
Share on other sites

Ściągnąłem oringa i w sumie żadnej różnicy nie ma, dalej ciasne jak cholera ;/ A jest może jakiś "zalecany" sposób piłowania? Bo myślę nad 2 opcjami:

 

1) malutkie wiertełko do środka dyszy i rozwiercić ją lekko żeby pasowała

2) papierem ściernym tego cycusia od głowicy cylindra potraktować aż będzie dysza wchodziła ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...