Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jak dbać o magazynki


Recommended Posts

Jak w temacie :icon_smile:

 

MIanowicie małe pytanko. Na taiwanie w opisach magazynków jest napisane, że przed pierwszym użyciem trzeba magazynki nasmarować.

Podpowiedzcie proszę czym (słyszałem że silnikowy olej sie nadaje), w jakiej ilości i jak często to trzeba robić? Magazynki to 200 HC i 30 LC. NIe wiem czy jest jakaś różnica w dbaniu o te dwa typy?

 

Słyszałem tez, że po zakupie dobrze jest magazynek przestrzelić, zn. wrzucać po np. 20 kulek, wystrzeliwywac na maxa i zwiększać tak co 20 aż do pełnej pojemności. Czy jest to niezbędne?

 

WIem o zasadzie, że po strzelaniu trzeba opróżnić magazynek do zera.

 

Aha ... i jeśli ktoś wie. Czy muszę jakoś nasmarować guna przed pierwszym użycie? Kupiłem MP5 galaxy na taiwanguns.

 

Z góry dzięki za podpowiedzi

Edited by Konte
Link to post
Share on other sites

Nie musisz nic smarować. Syf wtedy będzie się kleił, a bez smarowania moje magi dają rade. Smaru w domu nigdy nie widziały. Musisz tylko pinować by za bardzo ich nie ubrudzić (wewnętrznie).

 

Tak, magazynki trzeba przestrzelać w ten sposób, ktory podałeś. Hi capow to nie dotyczy.

Edited by dr Ziolo
Link to post
Share on other sites

Jeszcze pytanko ... jako świeżak kupiłem na taiwanie kulki P&J. Z tego co teraz czytam są chyba średniej jakości ;) Ale chyba nic się nie stanie jak je teraz wystrzelam (2000 szt.) a później zainwestuje w lepsze? Czy te kulki firmy GUARDER mogą być? Bo na taiwanie innych nie ma ...

Link to post
Share on other sites

Słyszałem tez, że po zakupie dobrze jest magazynek przestrzelić, zn. wrzucać po np. 20 kulek, wystrzeliwywac na maxa i zwiększać tak co 20 aż do pełnej pojemności. Czy jest to niezbędne?

Tak, magazynki trzeba przestrzelać w ten sposób, ktory podałeś. Hi capow to nie dotyczy.

Albo nie umiesz czytać - albo nie wiesz o czym piszesz:

Magazynki to 200 HC i 30 LC.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze pytanko ... jako świeżak kupiłem na taiwanie kulki P&J. Z tego co teraz czytam są chyba średniej jakości :icon_wink: Ale chyba nic się nie stanie jak je teraz wystrzelam (2000 szt.) a później zainwestuje w lepsze? Czy te kulki firmy GUARDER mogą być? Bo na taiwanie innych nie ma ...

Dołączam się do pytania. Mam mp5 navy od Jg i używam tych kulek (już 8k wystrzeliłem) i czy polecacie nimi strzelać czy inwestować w jakieś lepsze? Jakie?

 

Poprawiłem literówkę. Buniek92

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...