Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

deep fire czy King Arms


Recommended Posts

Witam mam do wyboru m4a1 od deep fire http://redwolfairsof...lver_Series.htm

i m4a1 colt od King Arms

http://jaro26.webd.p...p?products_id=5

Jak sądzicie która lepsza? Osobiście bardziej mi się podoba ta od deep fire

która ma lepsze części i na dłużej starczy.

I jaką baterie i ładowarkę dobrać do tych replik?

Albo może jesteście w stanie podać inne m4 tak abym się zamknął w 1000zł z baterią i ładowarką.

Link to post
Share on other sites

No co.King Arms,jak King Arms. Piękny na zewnątrz,w środku ok(bez tuningu ok,jak zamierzasz tuning robić,to troszkę części wymienić musisz. Sam takiego obecnie mam,i jestem całkiem zadowolony ze stockowych osiągów.

 

Deep fire nie widziałem na oczy,ale z tego co czytałem ich szkielet ma problemy z kompatybilnością części innych producentów.Ze zdjęć wykonaniem body nie grzeszy.

 

Miałem porównanie z wieloma replikami i wg mnie KA stoi na równi z G&P(no dobra g&p ma trochę lepsze bebechy)

 

Jak chcesz wytrzymałości,to kup KWA z serii CQR.

 

Z baterii polecam lipole.Tanie,bo ok 50 zł.Do niej potrzebujesz dedykowaną ładowarkę(koszt od 40zł-do ok 150zł)

Okulary polecam Uvex i-vo.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Jeśli Ci to pomoże to od kilku miesięcy mam KA i póki co jestem zadowolony, wygląd i spasowanie bajka, bite oznaczenia więc nie zejdą z lakierem. Mam wrażenie , że kultura pracy GB jest nieco głośniejsza niż w innych replikach , lub tylko może mój egzemplarz tak ma. Według mnie elegancko strzela, co prawda nie mierzyłem odległości i nie robiłem jakiś testów na celność ale po kilku miesiącach użytkowania stwierdzam ,że pod tymi względami jest godna polecenia. Co do awaryjności to nie mogę się wypowiedzieć bo na razie zbyt krótko ją mam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...