Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Początkujący snajper


Recommended Posts

Witam. Jestem dość zielony w sprawach ASG lecz trochę już poczytałem. Chciałbym kupić snajperkę, ale wiadomo nie taką z najwyższej półki. Wiem ze tanie snajpery to nie do końca dobry biznes, lecz niepotrzebna mi taka za 2k. Po prostu chcę się od czasu do czasu postrzelać z kolegami i tyle. Nawet znalazłem coś co by mi pasowało tylko cena jest dość mocno podejrzana:

http://www.taiwangun..._svd_style.html

Jeszcze z tego co czytałem to dragunovy są jednymi z lepszych snajperek więc prosiłbym o jakieś dodatkowe informacje o nich. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Dla snajperów jest na forum osobny dział. Po zapoznaniu się znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje.

A tak ogólnie, to snajperstwo w asg nie jest polecane początkującym. Porządna snajperka to koszt rzędu kilku tysięcy.

Może zastanów się nad szturmówką albo PM'em na dobry początek. Na taiwangunie są teraz MP5 Galaxy za nieco ponad 200 zł. Na początek jak najbardziej polecane. :icon_smile:

P.S. I pamiętajcie o atestowanej ochronie oczu. W ASG to priorytet.

Edited by MrStone
Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedz :) i tak miałem plan własnie kupić tego galaxy a snajperkę dopiero na wakacje, albo i później bo wg tego co piszą to potrzeba gdzieś roku by się rozeznać. Ja nie będę mądrzejszy od ludzi którzy w tym trochę siedzą wiec zastosuje się do ich rad :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...