Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Modelu w ręku akurat tego nie miałem. Qmpel ma beretke od KHC. O firmie moge powiedzieć tyle: ich gnaty naprawde mają moc (przekonałem się otym nieraz dostając z beretki qmpla) a jakość wykonania (w przypadku beretty) jest przednia. Poprostu pancerna konstrukcja. Śmiem twierdzić że jakość wykonania tego USP może być podobna.

PS gdzie za 189 zł znalazłeś?

Link to post
Share on other sites
w kazdym razie za taka cene wolal bym kupic cos sprawdzonego jak np. glock 17 KSC-KWA z camo ( 299 zl )

 

Pozdrawiam

Bocian

 

no tak ale on ma BB co żre mase gazu :(

 

Nie zgadzam się akurat ten gaziak nie zużywa wcale więcej gazu niż inne gaziaki bez BB a nawt jeśli to nie jest to praktycznie zauważalne :wink:

Link to post
Share on other sites
w kazdym razie za taka cene wolal bym kupic cos sprawdzonego jak np. glock 17 KSC-KWA z camo ( 299 zl )

 

Pozdrawiam

Bocian

 

no tak ale on ma BB co żre mase gazu :(

 

Nie zgadzam się akurat ten gaziak nie zużywa wcale więcej gazu niż inne gaziaki bez BB a nawt jeśli to nie jest to praktycznie zauważalne :wink:

A ja sie z toba nie zgodze bo moj G26c KSC zre gazu tyle co 2 pistolsy bez bb. 1l moze starczy na 1800 strzalow.

Link to post
Share on other sites
w kazdym razie za taka cene wolal bym kupic cos sprawdzonego jak np. glock 17 KSC-KWA z camo ( 299 zl )

 

Pozdrawiam

Bocian

 

no tak ale on ma BB co żre mase gazu :(

 

Nie zgadzam się akurat ten gaziak nie zużywa wcale więcej gazu niż inne gaziaki bez BB a nawt jeśli to nie jest to praktycznie zauważalne :wink:

A ja sie z toba nie zgodze bo moj G26c KSC zre gazu tyle co 2 pistolsy bez bb. 1l moze starczy na 1800 strzalow.

To wydaje mi się że masz coś nie tak z gunem :roll: ale może mi sie wydawać a zresztą masz w nim tryb auto co znacznie powiększa zapotrzebowanie na gaz :wink:

Link to post
Share on other sites

Jestem szczesliwym posiadaczem tego guna,kupilem go w poznaniu w specshopie, ten bardzo mily pan powiedzial mi ze jest niezly, przeszedlem sie 5 razy wokol rynku i stwerdzilem O NIE!!!!! MUSZE GO MIEC!!!!!Wyzulilem 300zl :D jako ze mialem imieniny:PCos o nim: wazy jakiegos kilograma:P fajnie czuc go w rece, jest super wykonany, co tu jeszcze dodac, podoba mi sie bardziej od beretty, pudelko w miare dostajesz do niego imbus do regulacji HU i takie 2 malutkieeee srubki co uruchamiaja HU:P, gazu starcza mi w nim na 60-65 kulek po jednym ladowaniu ( laduje propan lub green gaz ultra) zasieg skuteczny to jakies 50-60 m kulka 0,20 przy bezwietrznej pogodzie ( tak 50- 60 m to moze dziwic ale taka prawda ) ten gun ma chyba 2 J bo wali jak opetany. Dzisiaj zakupilem kulki 0,25 TM zasieg okolo 40-45m ale ma taka moc ze boje sie kogos nim strzelic:P moje gg to 3521603 prosze smialo pytac.

Link to post
Share on other sites

Beretta w woli wyjasnienia ma niby identyczna moc jak USP, a ja wiem co robi USP, wiec spolczuje Ci, a z jakiej kulki dostales, i jakie kulki ten posiadacz preferuje?? Bo jakos nie wiem ktore najlepsze teraz zobacze jak sie 0,25 sprawuja, a ten twoj kolega czego uzywa??

Link to post
Share on other sites
Jestem szczesliwym posiadaczem tego guna ... zasieg skuteczny to jakies 50-60 m kulka 0,20 przy bezwietrznej pogodzie ( tak 50- 60 m to moze dziwic ale taka prawda ) ten gun ma chyba 2 J bo wali jak opetany.

 

A satelitę nim ustrzelisz :roll: ? Człowieku opanój się i nie pisz głupot bo jeszcze ktoś poczyta i uwierzy :!: 86m/s, krótka klamka i zasięg skuteczny 60 m :?: :!: Chyba że ci halny w plecy zawiewał. Zanim będziesz pisał takie rewelacje ochłoń trochę po zakupie swojej ( pewnie pierwszej klamki) weź kawałek sznurka odmierz sobie te 60 metrów a potem się zastanów i nie ośmieszaj zaraz na początku :!: Mam MK1 C po tuningu i wiem co to jest strzał na 60 metrów i to przy grubo ponad 500 fps .

Link to post
Share on other sites
Jestem szczesliwym posiadaczem tego guna ... zasieg skuteczny to jakies 50-60 m kulka 0,20 przy bezwietrznej pogodzie ( tak 50- 60 m to moze dziwic ale taka prawda ) ten gun ma chyba 2 J bo wali jak opetany.

 

A satelitę nim ustrzelisz :roll: ? Człowieku opanój się i nie pisz głupot bo jeszcze ktoś poczyta i uwierzy :!: 86m/s, krótka klamka i zasięg skuteczny 60 m :?: :!: Chyba że ci halny w plecy zawiewał. Zanim będziesz pisał takie rewelacje ochłoń trochę po zakupie swojej ( pewnie pierwszej klamki) weź kawałek sznurka odmierz sobie te 60 metrów a potem się zastanów i nie ośmieszaj zaraz na początku :!: Mam MK1 C po tuningu i wiem co to jest strzał na 60 metrów i to przy grubo ponad 500 fps .

Jak najbardziej zgadzam sie z żyletem jest to po prostu nie możliwe: aeg z tuningiem 190 pdi (około 430 fps) ma podobne czyt. skuteczny zasięg :?

Link to post
Share on other sites

A widzieliscie jak ta bron strzela?? Jesli nie to zapraszam do Jarocina i sami sie przekonacie, w kazdym badz razie ta bron napewno niema 0,8J bo wali dalej niz m15 ze sprezyna 170%. Moze ja mam jakis model szczesliwy?? Naprawde nie wiem ale to co robi ten gun to jest poezja

Link to post
Share on other sites
trochę po zakupie swojej ( pewnie pierwszej klamki) weź kawałek sznurka odmierz sobie te 60 metrów a potem się zastanów i nie ośmieszaj zaraz na początku :!: Mam MK1 C po tuningu i wiem co to jest strzał na 60 metrów i to przy grubo ponad 500 fps .

 

Chcialem dodac ze zanim kupilem gaziaka mialem 3 aegi m15a2 CA, siga 550 i teraz famasa, i mam dobre porownanie...

Link to post
Share on other sites

Chcialem dodac ze zanim kupilem gaziaka mialem 3 aegi m15a2 CA, siga 550 i teraz famasa, i mam dobre porownanie...

 

To zamontuj sobie do tej klamki lunetkę i baw się w snajpera a famasa wywal bo po co ci on jak klamka lepiej bije :lol:

 

Ustrzel mnie z niej z 60 metrów a posypię głowę popiołem i odśpiewam rotę :twisted:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...