Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ale panowie pieprzycie o tym usp... moc ma ale napewno nie wydyma 170% CA... ni uja.

Przykładowo sigma co2 z której ostatnio miałem przyjemność strzelać 110m/s i ma zasięg PORÓWNYWALNY ze stockowym aegiem.

Chyba to wasze 170% CA hop-up miało odkręcony albo co :?

Link to post
Share on other sites

Albo ten CA strzelal kulkami 0,33 albo cięższymi. Taki typ preferowany był przez mroczas'a do SIG'a 550 z preclufa. Albo miał zmieloną baterie. Bo ładowarka była jakąs tandetną samorubką :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Heh w/w beretka bardzo przypomina swojego odpowiednika z KWA, ma pare podobnych szczegółów chociazby napis po lewej stronie zamka "MOD 92F CAL 6 Parabellum" i specyficznym "zawijasem" w logo firmy, nie są to jakieś wielki dowody :wink: , może to jakas ewolucja KWA(chyba jeszcze nikt o tym nie wspominał).

Otóż dla potwierdzenia mojej teori prosze posiadaczy repliczki z KHC o napisanie czy ich gun posiada taki napis po prawej stronie zamka "KEIHEISHA ORG"

Sorry za odgrzanie tematu :wink:

 

EDIT

Gun ma troszke inny przód zamka, ale napis o którym wspomniałem powinien wyjśnić sprawe.

Link to post
Share on other sites

Mój kumpel ma beretke KHC i jak rozbieraliśmy ją to bebechy jak w beretcie KWA (piłowaliśmy jedną część żeby spustu nie trzeba było tak mocno wciskać). KWA konstrukcja pancerna jak patrzyłem na KHC (i trzymałem) to też wyglądał solidnie... baa! kumplowi upadł w biegu na beton i co? kilka rysek i tyle.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...