Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Styp

Użytkownik
 • Content Count

  243
 • Joined

 • Last visited

About Styp

 • Birthday 07/02/1988
 1. Hehe myslalem że będą to jakieś ESSy turbodymotactical za 500+ , a tutaj taka niespodziewajka: https://kolba.pl/product/23320,okulary-ochronne-peltor-maxim-ballistic-bezbarwne ;)
 2. Czy ktoś orientuje się jakiej ochrony oczu używa Jaco ze Szkoły Ognia widocznej na filmach z Youtube?
 3. Z racji iż nie było zbytnio napisane o osiągach w/w repliki dorzucę swoje trzy grosze ;) Posiadam takową wersje :http://www.taiwangun.com/sprezynowe/cm-355m-full-metal-dark-earth-cyma?from=listing&campaign-id=19 , co do jej wykonania to razi jedynie koleboczące się na boki czółenko i "na oko" niezbyt budzący zaufanie przedni zaczep od pasa nośnego. Ale przechodząc do meritum posta, osiągi... Zasięgu nie nie mierzyłem ale dorównuje AEGom w limicie cqb 350fp (plastikowe mają bodajże 290fps). Kulka leci trochę woniej niż z elektryka aczkolwiek może być spowodowane tym iż w wersjach " full metal" jest mocny Hop Up. W pompce najlepiej używać kulek 0.28g. Hopek kręci za mocno na ostatnich metrach toru lotu kulek i widać jak są nagle mocno podrywane do góry, przez co na końcowym zasięgu aby trafić przeciwnika trzeba brać mocną korektę celując poniżej... Podsumowując swój krótki post, bardzo polecam w wersji "full metal".W odniesieniu do super 90 "bubel igla"(miałem), niebo a ziemia ... :)
 4. Sytuacja tyczy się szelek marki Specops dokładniej "ULPS - Ultra Lekkie Szelki Patrolowe", wisiało o nich ogłoszenie w komisie ~12.09.2017 więc niektórzy mogli je widzieć. Szelki opisane były jako OLIWKOWE w stanie idealnym. Stan by się zgadzał ,ale kolor nie koniecznie... Przyjechały w kolorze coyote brown... Po kontakcie z mojej strony 19.09 że kolor szelek jest inny niż zadeklarowany do dnia dzisiejszego nie było odzewu. Po kontakcie telefonicznym (numer podany w profilu gościa), WOJTEK533 stwierdza że jak kupował to na opakowaniu było napisane iż to kolor oliwkowy :icon_lol: i zwrotu nie przyjmuje... BTW wiem jak wyglądają oliwkowe graty specopsa, więc nie ma tutaj opcji pomyłki z mojej strony ;) Pomijam już sytuację z dogadywaniem się co do kwoty i kosztu przesyłki bo też wyszła jakaś dziwna sytuacja, ale mniejsza z tym... Sprawa rozgrywa się o 116zł, niby nie dużo ale dla WOJTEK533 gra warta świeczki ;)
 5. Wracając do pytania które zadałem stronę wcześniej apropos kompatybilności M4 ics'a z chwytem, łożem i kolbą MOE odpowiem sobie sam, ale niech potomni z tego skorzystają ;) NIE PASUJE Mianowicie zestaw od Big Dragona z Taiwanguna, nie pasuje kolba (prowadnica jest za gruba ), łoże jest dłuższe niż standardowy chwyt ICS'a, a chwytu pistoletowego nie przymierzałem bo sensu już nie było.....
 6. Oki, a jak wygląda kwestia przedniego chwytu? Czy podejdzie pod ICSowski delta ring? W kwestii kolby myślałem że będzie lipa, z racji chyba ciut szerszej prowadnicy niz w innych emkach...
 7. Próbował ktoś zmieniać kolbę/chwyt pistoletowy/przednie łoże na MOE ? Jak wygląda kwestia kompatybilności, ew. dopasowywania i producenta?
 8. Odgrzewając kotleta... Nowe wersje mają metalową stopkę kolby czy nadal plastik jak te z początków produkcji?
 9. Czy jakaś seria emek miała w stocku montowaną fabrycznie aluminiową lufę wewnętrzną :icon_question:
 10. Dobre parę lat temu, hmmm...... 2007? Przytrafiło mi się podobne uszkodzenie x800ek, mianowicie miałem je założone na protecu który na respie dzierżyłem w ręce. Kask upadł z wysokości wyprostowanej ręki wzdłuż tułowia (~60cm, 70cm?) na asfalt, nie było to jakieś mocne uderzenie, ale wystarczyło by "ucho" gumy się odłamało. Wyłamała się górna krawędź wraz z górnym rogiem w/w ucha, tak że mimo wszystko gogle utrzymały by się na swoim miejscu. Jednak jak dla mnie sklejenie tego elementu nie dawało już wystarczającej wytrzymałości, więc gogle sprzedałem za jakąś śmieszną sume. Po latach kupiłem ten sam model (2015rok), jednak jest opisywany jako 3 generacja i do produkcji ramy gogli użyto niby innego tworzywa, wcześniej był to zytel teraz niejaki TPE. EDIT: Porównując swoją wersje z tą z filmiku, wnioskując po logo na szybce, jest to ten sam model który miałem w 2007r. Nowy model ma inne obrandowanie na szybce. A sam element "ucha" jest wykonany z innego tworzywa niż w poprzednich wersjach. Obecne tworzywo jest bardziej chropowate i elastyczne, przypominające ABS, w poprzedniej natomiast było to śliskie i błyszczące tworzywo.
 11. Wie ktoś jak dokręcić kolbę aby zmniejszyć jej luz i chybotanie, w wersjach ze stałą kolbą?
 12. Pytanie za 10pkt, czy chwyt pistoletowy z G36 Classic'a podpasuje do cm003?
 13. Jako ciekawostkę dodam iż niski montż do MP5/G3 produkcji ICSa też nie pasuje do serii B&T :wink:
×
×
 • Create New...