Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam ... mam pewien problem - otoz posiadam owa komore http://azteko.pl/pdi-komora-hopup-do-vsr10-ver-p-5820.html plus precka promyka i gumka czarna systemy ...

 

Problem polega na zacinkach ;/

 

Probowałem na Madbullach 0.36, 0,40 Guardery 0,23 ;] ... kulke cos trzyma i ni huhu nie chce puscic, czasami lecą ale powiedzmy co 2-3 kulka sie zapycha ;/ ... walczylem caly dzien z tym i nie wiem jaki jest problem ;/ .... czy to aby nie wina tej precki ? wczesniejsza taka pseudo precka chodzila bez zarzutu ale i tez komora byla inna, tu jednak problemem komora chyba nie jest ? ....

 

Czy ktos moze cos poradzic ?

Link to post
Share on other sites

prawdopodobnie źle poskładałeś komorę, nie sądzę byś w lufie miał jakieś zadry czy coś.

 

hmmm, a co tam zle mozna poskladac ? ;] jeden gumowy oring w srodeczek wszedl drugi z drugiej strony tez i cala reszta ...

 

kulka z maga wpada do komory - tłok ją z komory wypycha w strone gumki Hu/lufy no wiadomo gdzie ;] - oddaje strzał i lipton, głuchy dzwiek strzykawki, kulka zablokowana stoi ;/ ...

Link to post
Share on other sites

wyjmij lufę i zobacz czy kulka swobodnie przelatuje przez nią. Następnie zobacz z jakim oporem kulka przechodzi przez komorę hop up.

 

Włożyłem precke Guardera - wszystko działa ....

Więc teraz pytanie - co uzywać do promyka ? skoro madbulle sie tną i guardery ? ... G&G ciezkich nie ma :( a replika ma 600 fps ;/ ...

Link to post
Share on other sites

Zrób tak jak morf napisał, weź sama lufke promyka i przez nią kulki przepuszczaj z ręki, a jak coś będzie nie tak to sprawdź czy nic nie zakłóca światła wnętrza lufy i czy jest "lustro". Jak coś będzie nie tak to wycior i delikatnie wyczyść, żeby lufy nie porysować.

Link to post
Share on other sites

Witam,

precki promyka są trochę szersze niż reszta luf.

Spróbuj jeszcze wyciągnąć trochę lufę do przodu.

U mnie to rozwiązało problem

 

No wlasnie ... zauwazyłem ze scianki sa grubsze w promyku - tak tez podejrzewam, ze kulka blokuje sie wlasnie na sciance lufy - kulki swobodnie przelatują i jest lustro.

Wiec teraz ale to juz jutr przeloze spowrotem promyka, jednak nie znacznie odsunę go od konca komory tak by hopka tez dzialala bez zaklocen ;]

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...