Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szycha201

Użytkownik
 • Content Count

  139
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Trzeba bullgeara troche podszlifować (wlot kulek) ale mając dremla bez problemu się da:)
 2. Kilka strzałów z mojej snajperki 570fps. Żółte chińska kopia x800, białe oryginalne x800 Bolle. Chińczyk poddał się po 4 strzałach rospryskując sporo odłamków. ( chińska szybka nowa, Bolle już zmęczona kilkoma trafieniami na strzelankach) Wnioski polecam wyciągnąć samemu.
 3. Ja bym polecił Cymoglocki ( CM030). Niedrogie, fajnie działają, da się już kupić lipo pasujące pod styki. Tanie magi łatwo dostępne. A myślę że łatwiej to potem sprzedać niż R4, zwłaszcza w sezonie jesienno- zimowym. Natomiast jakby pasja się rozwinęła będą stanowiły świetne boczniaki.
 4. Tego nie napisałeś:) Ale używanie 11.1v w specnie prędzej czy później musiało się tak skończyć.
 5. Ale poza offtopem mamy rozwiązanie. Do stockowej repliki, tym bardziej jakości specny, 11.1v seriami ma prawo zabić elementy wewnętrzne. Więc niestety dla mnie to wina Kupującego. Wszędzie trąbione jest aby do repliki stockowej, niewzmocnionej, używac max 7.4V.
 6. Akurat awaria repliki używanej, nawet po 500 kulkach jest wliczona w zakup.. Jeśli części są stockowe, a nie specjalnie wymienione na słabsze to samo życie. Inna kwestia, że przy ew awarii i podziale kosztów części powinny być w podobnych cenach co stockowe, czyli dla tej konkretnej repliki raczej niskie. Nawet SHS to wymiana na lepsze. PS. Czemu wymiana silnika? Rozumiem że mogła się uszkodzić jego zębatka, ale jeśli cały silnik do wymiany to dziwne.. Jaka bateria na tych 500 strzałach używana?
 7. Dobrze wiedzieć, zastanawiałem się nad tą kaburką:) Też macie tak ze magi STTI dają Wam inne fps niż magi Marui? U mnie jest 20fps różnicy przez co hopup trochę innaczej kręci i dyskwalifikuje to magi STTI.
 8. Pewnie, rozumiem, dla mnie Twoje argumenty są spójne i logiczne. Czuję że cała sprawa toczy się o pochopny zakup i zaskoczenie odnośnie body repliki, wobec czego Kupujący stara się na siłę zwrócić towar.
 9. No jeśli kupujący faktycznie wiedział że replika to GFG22 to zmienia sprawę. Natomiast braki w replice wypadałoby opisać dokładnie.
 10. Widziałem na FB Mancrafta informację o odświeżeniu regów. Potrzebuję czegoś do Wolverine Bolta, czyli semi i tylko HP. Aktualny Valken Ultra Rig daje ok 3-4fps różnicy, na filmikach widzę że regi zagraniczne dają na nim 1-2fps odchyłu. Szczelność mam taką że jak strzelę z lufą zatkaną palcem to co uda mi się utrzymać zostaje;) Ciekaw więc jestem jak sprawdziłby się rodzimy produkt:)
 11. Testował już ktoś odświeżonego rega MC? Szukam czegoś stabilnego 180-200psi :)
 12. Ja przesiadłem się z chrona Radeckiego (mega dobrze się sprawdzał ale bez obudowy co utrudnia noszenie w teren) na Xcortecha MK3 i jestem mega zadowolony. Oba mocno polecane, szkoda kombinować:)
 13. Dokładnie. Z tym że jeszcze nie dotarła do PL, trzeba trochę poczekać. Na gen 1 będą pewnie promocje, ale jak się skusisz za chwile będzie na komisie.
 14. Gen 1 ma luźną dyszę open bolt, przez co różnie uszczelnia się z gumką HU i daje rozrzut FPS, co za tym idzie losowe podkręcanie i słabą celność. Gen 2 jest czymś pomiędzy open a closed bolt- dysza na sprężynce. Ideałem są mody 2 zaworowe z pełnym closed boltem ale jeszcze do M14 nie ma takowych. Hydra Gen 2 lada chwila będzie w hpairsoft i pewnie innych sklepach w EU, poczekasz trochę i będziesz miał coś dużo lepszego. Ta sama zasada była z Inferno Gen 1 i Gen 2. Gen 1 tragedia, mało komu działało poprawnie. Gen 2 za to do szturmu super, nawet od biedy u mnie daje radę jako DMR:)
×
×
 • Create New...