Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ładowarka "Batimex" - po podłączeniu do gniazdka - brak reakcji


Recommended Posts

Witam kupiłem wczoraj ładowarkę http://www.taiwangun.com/ladowarki_1/ladowarka_rozladowywarka_procesorowa_do_akumulatorow_o_napieciu_od_2_4v_do_12v_mw.html i mam z nią problem, ponieważ podłączając ją do kontaktu dioda zapala się na 2 sekundy i zaraz gaśnie już na stałe. Jak myślicie co z nią może być nie tak, czy odsyłać ją od razu do taiwana czy może coś da się z tym zrobić ?

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze to temat o innej ładowarce.

Po drugie odeślij to odrazu do taiwana.

Po trzecie dołóż parę złotych i kup Imaxa B6.

 

Mialem 2 takie ładowarki jak ty i obie zepsuły się po 2 miesiącach. Koledzy z teamu tez je mieli i w sumie na 4 ładowarki poprawnie działała tylko jedna.

Link to post
Share on other sites

Miałem tą ładowarkę dobre 1,5 roku temu. Pierwsze 3 tygodnie działała w porządku potem miała cyrki. Samoczynnie wyłączała od razu ładowanie (przy w pustym i dobrym pakiecie), funkcja rozładowywania pomimo że była sygnalizacja diodą że włączone to nie działało to a na sam koniec to nie ładowała tym samym nie wyłączała trybu ładowania.

Na szczęście uratowałem pakiet prawdziwą ładowarką mikroprocesorową która mi już długo służy i nie narzekam (HobbyKing ECO Six).

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...