Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomoc w znalezieniu repliki


Recommended Posts

Witam wszystkich !

 

Jestem nowy na formu, ale brałem już udział w kilku imprezach asg. Niestety mój kupiony za młodu sprzęt z ukochanej przez wszystkich strony airsoft extreme nie spełnia wymagań poważniejszych imprez, a od kumpli też nie można cały czas porzyczać replik ;-).

Postanowiłem więc zakupić jakąś porządną replikę karabinu szturmowego. Moimi priorytetami jest jak największa wytrzymałość (zwłaszcza mechanizmów wewnętrznych) oraz przyzwoity zasięg i celność (aczkolwiek ze względu na budżet nie oczekuje szału). Dysponuję kwotą ok 1000+ złotych.

 

Od bardziej doświadczonych kolegów dowiedziałem się, że jeśli chcę zaoszczędzić mogę kupić jakieś ak od Cymy. Niektórzy mają je parę lat i przy prowizorycznych naprawach obudowy nie tracą zbyt wielu fps oraz innych właściwości. Niczym prawdziwa radziecka konstrukcja konstrukcja :-D.

Pomyślałem, że jest to niezły wybór, a celność poprawię wymieniając lufę.

 

Zawsze chciałem jednak mieć jakąś wersję m16. (Tak naprawdę to replikę garanda, ale wiadomo- budżet).

Po poszukiwaniach na forum jednoznacznie stwierdziłem, że moje wymagania najlepiej pasują do replik KWA. Zachwala je wielu użytkowników, zarówno tego forum jak i zagranicznych społeczności. Solidna obudowa, mechanizmy, dostęp do części, przyzwoite fpsy, zasięg i celność. Nawet cena odpowiednia. Po prostu ideał.

I tu pojawia się właśnie mój problem. Z postów i komentarzy oraz przy pomocy wujka google odkryłem, iż ta seria karabinów nie jest już w sprzedaży/ produkcji (chyba że jakimś sposobem nie mogę jej znaleźć).

 

I w tym miejscu proszę was o pomoc drodzy forumowicze. Będę wdzięczny za znalezienie nowej m16 a1/a2/a3/ w ostateczności a4 marki KWA. Jeśli jest to już niemożliwe lub macie jakąś lepszą firmę robiącą repki m16-ek też proszę o info. Jeśli i to jest niemożliwe może doradzicie mi jakiś karabinek spełniający moje wymagania (w ostateczności po mało skomplikowanym tuningu) ? Czekam na wasze propozycje ;-)

Link to post
Share on other sites

http://forum.wmasg.p...bor-ostateczny/

 

Poczytaj podpięte tematy w tym dziale. Regulamin również przeczytaj.

 

 

przed zadaniem pytania należy wykazać minimum własnego zaangażowania i sprawdzić, czy na liście widocznych tematów w dziale "Jak zacząć?" nie znajduje się inny wątek, który odpowiadałby na pytania autora.

 

Zamykam. Jest już wystarczająco dużo (widocznych) tematów o emkach w tym dziale.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...