Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

OFF

Admin
 • Content Count

  2,882
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by OFF

 1. Jego nowe wcielenie zostało zbanowane. Tak samo jak poprzednie konto "fint", które dostało bana już dawno temu.
 2. Zarówno w opisie podforum jak i regulaminie jest wzmianka, że dział ten poświęcony jest osobom początkującym. Ponadto w regulaminie podforum jest rozwinięcie tej kwestii tj. nazwa grupy na forum :)
 3. https://wmasg.com/pl/forum/forum/21-ogólne-techniczne/ podpięte wątki o serwisantach polecam (z gazowych polecanych to chyba głównie dexter).
 4. OFF

  Militaria.pl

  Wypadałoby przejrzeć wszystkie dostępne podfora, albo chociaż przeczytać regulamin/opis podforum. Zamykam, temat o tym sklepie już istnieje.
 5. Co to za groźby? XD Myślisz, że to robi na kimś wrażenie? Nie rób z siebie jakiegoś pokrzywdzonego czy dręczonego. Napisałem wyraźnie w temacie innym, że koniec już offtopu. Jak nie potrafisz się dostosować to faktycznie usuń konto poprzez zgłoszenie na PW :)
 6. Przeczytaj podpięte tematy, dobrze? ;)
 7. 1) Wątków nie kasujemy tylko offtop z tematów. Jeżeli ktoś ma do zarzucenia np. brak wiedzy w jakimś temacie, polecanie części złych marek (podaje tylko przykłady) to może to napisać. Merytoryczne dyskusje zawsze tutaj dopuszczaliśmy. 2) Linki do FB nie są na tę chwilę dopuszczalne i nie jest to widzimisię Administracji. 3) O ile pamiętam to nie było tutaj wcześniej wątków dotyczących tego użytkownika, a jedynie jakieś dziecinne spory i pyskówki w wątkach technicznych. Poza tym robisz drugi temat, gdzie jeden już istnieje. Takie wątki łączymy i tak też zrobimy z tym jutro. Odpi
 8. @omonon, dalej się nie nauczyłeś. Pomimo tylu wcieleń na forum dalej masz gdzieś zasady. W żadnym wątku nie pozwalaliśmy na publikację pełnych danych osobowych. Wjazdy na Administrację i dorabianie bajek do swoich usuniętych postów też lepiej zachowaj dla siebie. Pozwalamy na dyskusje, ale merytoryczne. Twoja w tamtym wątku jednak trochę od niej odbiegała i koniec tej kwestii. Jak chcesz poruszyć jakieś kwestie techniczne, brak doświadczenia/wiedzy wspomnianego w wątku serwisanta to masz okazję to zrobić, ale z argumentami. Edit: Jakiś problem techniczny z dodaniem nicka do tematu. Zara
 9. Zostałeś oszukany? Załóż temat w "Sprawy sporne". Nie jesteś poszkodowanym? To namów poszkodowanych do zrobienia tego i zgłoszenia sprawy do odpowiednich instytucji. Oskarżyłeś go i ma się tłumaczyć? Chyba mieszkamy w różnych krajach. Nie. Nie będziesz nam tutaj ustalał zasad. Ma być określony porządek i jak coś komuś chcesz zarzucać to merytorycznie, z faktami i w odpowiednim wątku umieszczonym w odpowiednim dziale. Nigdy nie pozwalaliśmy na robienie bałaganu i offtop w takiej skali. Nic się nie zmieniło w tej sprawie i nie zmieni. To co odstawiliście to lepiej p
 10. @Rych33, omonon Na forum nie ma miejsca na taki offtop. Jeżeli macie coś do powiedzenia i chcecie sobie coś "tępić" to pomyliliście tematy. Jeżeli ktokolwiek został poszkodowany przez użytkownika forum to odpowiednim miejscem na takie tematy jest dział "Sprawy sporne". Tylko i wyłącznie. Personalne wycieczki, spory itd. proszę sobie toczyć na PW lub twarzą w twarz. Koniec dyskusji i proszę trzymać się tematu (nie tylko tutaj). Następne bany będą dłuższe.
 11. Masz coś ciekawego do powiedzenia to załóż wątek zamiast offtopować. @dziadekmarek1 2 dni za offtop
 12. Na forum znajdziesz podpięte tematy, w których znajdziesz informacje co robić kiedy ktoś nas oszukał lub jak zmniejszyć ryzyko nacięcia się.
 13. Załóż proszę temat w odpowiednim dziale :) Nie przenoszę bo użytkownicy obserwujący tamten dział nie dostaną wtedy powiadomienia o takim temacie.
 14. OFF

  JG 0450A

  https://wmasg.com/pl/forum/topic/34179-steyr-aug-jg?tab=comments#comment-501249
 15. redmonk93 - ostrzegawczy ban, następne będą dłuższe. Korzystając z forum musiałeś zaakceptować regulamin. Masz się do niego stosować i to nie podlega dyskusjom. Dzięki Panowie, ale wystarczy użyć opcji "zgłoś". Czasem takie rozmowy są bezcelowe co było widać powyżej.
 16. Bolle X800 mogą parować, przynajmniej ja z tym miałem problem :( ESS, Revision - modele z wentylatorem.
 17. Jeżeli masz taką możliwość to tak chyba będzie najlepiej :)
 18. To nowość na rynku. Możesz nie dostać za wiele odpowiedzi. Poza tym mamy wątek o replikach tej serii - https://wmasg.com/pl/forum/topic/167955-specna-arms-edge/ ;) Nawet pojawiła się u nas recenzja jednego z modeli. Jeżeli nie widać różnicy w opisie a tylko w wyglądzie to tak, dopłacasz za bardziej "taktyczny" front.
 19. Nie ma potrzeby byś dublował tematy. Potraktuj to jako pierwsze ostrzeżenie.
 20. OFF

  Repliki

  Goldy, zapraszam do lektury forum i zapoznania się z regulaminem podforum.
 21. Pardon? Może to Ty nie ogarniasz, że nie jesteś tutaj mile widziany za wielokrotne łamanie regulaminu (drastyczne treści, materiały propagandowe organizacji terrorystycznych), głupoty i oszczerstwa, które wypisujesz pod naszym adresem? Apropo banów to nie masz zgody na ich omijanie i udzielanie się tutaj. Ile razy mam Ci tego bana wlepiać? Mi się to nie znudzi, serio. Kolejny do kolekcji dla Ciebie. Pozdrawiam
 22. Zapraszam do wątku poświęconego replikom serii M firmy EA. Znajduje się on w tym samym podforum.
 23. Takie teksty to zachowaj sobie dla kolegów z ławki. Recenzje są poświęcone replikom takie jakie dostajemy. Mogą one dać jakiś pogląd na to czy warto lub nie. Zawsze jednak warto sięgnąć do wątku danej repliki na forum. Poza tym kupiłeś chińską replikę. Zdajesz sobie sprawę, że z kontrolą jakości bywa tam różnie? Zawsze mogłeś odesłać to co dostałeś. Jak chcesz tutaj pisać coś o tym jak działa portal to wybrałeś złe miejsce. Zapraszam do działu "sprawy portalu". Jeślj Ci się nie chce to wiedzę o błędach możesz przekazać na PW mi lub Regdornowi. PS. Za dalsze takie teks
×
×
 • Create New...