Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam taką już od czterech miesięcy, a ostatnio dokupiłem do niej ten zestawik (czyli 6"lufa+tłumik), jestem zajebiście zadowolony. Przeciwnika można zdjąć nawet z dużej odległości (zasięgiem dorównuje elektrykom, a niektóre nawet przewyższa), na krótszych dystansach "oberwanie" z takiego guna może być bolesne :twisted: dla przeciwnika (w zależności od odległości). W kwestii zamarzania zaworu to owszem, występuje coś takiego (syfonowanie) ale tylko w przypadku szybkiego oddania kilkunastu strzałów "raz po raz" i to w temperaturach otoczenia niższych niż letnie . W przypadku gdy pomiędzy kolejnymi strzałami zachowane są krótkie (3-6 sek.) przerwy (w zimniejsze dni) to syfonowanie nie występuje, a z jednej kapsuły CO2 można oddać nawet do 80 strzałów. Polecam jako broń boczną.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Wiesz jesli chodzi o celnosc to na kulka 0.25 i dobrze ustawionym hop-upie jest celna (ale ustawienie hop-upa kosztowalo mnie duuuuzo nerwow). Ale nie polecilbym nikomu Sigmy, chyba ze chce cos czym mozna sie pochwalic przed kumplami na zlocie, bo w boju jest bardzo zawodna!

Link to post
Share on other sites

Mam tak samo jak Dundee ten zestawik i jest dokładnie tak jak on pisze. Hałas bierze się w niej z powodu blow-backa. To nie jest dzwięk wylatującej kulki tylko przeładowania zamka i z tym już się nic nie zrobi. Co do celności to na kulkach min. 0.25 i z tym zestawem zaczyna byc dobra. Ja osobiście nie mam z nią żadnych większych problemów, syfonu nigdy nie miałem i polecam ją z pełną odpowiedzialnością. Używałem jej przez 5 miesięcy jako głównej i nigdy mnie nie zawiodła, teraz jest boczną.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...