Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Drodzy maniacy! :)

Mam pytanie, czy ktoś kto użytkuje hi-capę posiada, taką kaburę http://www.usarmy.pl/wyposazenie-taktyczne-kabury-kabura-do-colta-o_l_130_527.html ?

Sam mam Hi-capę od Tm-a i wcześniej miałem chińską udową kaburę uniwersalną, która oczywiście nadaje się tylko do przechowywania jakiejś, równie chińskiej zabawki z rynku. Kabura na colta powinna pasować do hi-capy, ale zawsze można zapytać, może znacie inne kabury z systemem molle, które zmieszczą się na kamizelkę http://www.usarmy.pl/condor-outdoor-condor-modular-chest-set-o_l_1225.html

Link to post
Share on other sites

Mam taką która jest rzekomo do Beretty, choć na moją jest trochę przymaława nie zapnę tego napa, więc trzyma się tylko na gumce. Dla mnie żadna strata.

 

Największym mankamentem jest dobry montaż, napociłem się trochę żeby w miarę równo przylegała do kamizelki. Myślałem nad kupieniem klipsów mAlice ale nie wiem czy by coś to dało.

 

2mnlv87.jpg

Edited by MoreLike
Link to post
Share on other sites

Mam zamocowaną kaburę dla leworęcznych po lewej stronie :icon_razz:

 

@Młody96 Kabura jest okej gumka trzyma bardzo dobrze, wygodnie się ją ściąga i dobrze dobywa broń. Za to montaż jest w najlepszym wypadku kiepski. Taśmy są za miękkie i nie są przyszyte do kabury [ są po prostu przeciągnięte przez palsy na kaburze, można je wyjąć i przełożyć na drugą stroną i tak mamy kabura dla lewo/praworęcznych] przez co gibie się w czasie biegu, a jak masz miękką kamizelkę bez płyt itp to pewnie jeszcze bardziej.

Za tam kabura jest godna polecenia tylko pod warunkiem jeśli rozwiążesz problem dobrego montażu....

 

 

Swoją drogą jeśli masz kamizelkę z ładownicami to może spróbuj po prostu poświęcić którąś na kaburę :P

Edited by MoreLike
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...