Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ze względu na niezbyt miłą sytuację, jaka zapanowała na naszym forum po ostatnim ogłoszeniu imprezy, chciałbym wyjaśnić, na czym polegają ogłoszenia i imprezy opisywane na moderowanym przeze mnie forum trójmiejskim:

 

Wszelkie imprezy które są tu opisane są otwarte dla Wszystkich. WSZYSCY SĄ ZAPROSZENI!

 

Aktualnie promowana na Forum Trójmiejskim impreza marcowa jest trójmiejska, gdyż odbywa się w Trójmieście a nie jesteśmy w stanie zapewnić regularnej bazy noclegowej i bytowej dla Zlotu - dlatego nie nazywamy tego Zlotem.

 

Jeśli zorganizujemy strzelanie, na ktre nie zaprosimy nikogo z zewnątrz, nie będziecie o tym wiedzieli. Proszę więc o niezadawanie pytań: "czy mogę przyjechać?" lub wygłaszanie komentarzy "rozumiem, że nie chcecie nikogo spoza", a jedynie pytania typu: "Jak tam dojechać?", "Gdzie i za ile nocleg?", "Czy będą kobiety?" oraz "O której podjedzie pod dworzec nasza limuzyna?".

 

Prawdę mówiąc, obecna konstrukcja Forum jest o tyle niejasna, że w przypadku naszej imprezy musielibyśmy dać podwójne ogłoszenie - jedno na ogólnopolskim, drugie na lokalnym.

 

Nasze forum lokalne służy do tego, żebyście wiedzieli, gdzie jest następna impreza (w Trójmieście) na którą jesteście zaproszeni. Sądzę, że każde inne forum lokalne służy do tego samego, a jak nie, to warto się nad tym zastanowić. Forum Ogólnopolskie służy w moim mniemaniu raczej opisywaniu miejsc niezwiązanych bezpośrednio z żadnym forum lokalnym i dokładnym opisywaniu zasada rekrutacji i dojazdu na Zloty, których nie organizujemy póki co.

 

Każdej niedzieli jesteście też serdecznie zaproszeni na strzelania "mniejsze".

 

Mam nadzieję, że to wyjaśni kwestię, kto jest a kto nie jest zaproszony na strzleania trójmiejskie.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Kret

Link to post
Share on other sites

K'woli wyjaśnienia, też ubolewam Krecie, gdyż bardzo nastawialiśmy się na wizytę w Trójmieście i możliwość poznania bardzo miłych ludzi. Zwłaszcza, że miała to być impreza Giersika. Jednakowoż, gdybym w trakcie takiego spotkania, miał wysłuchiwać podobnych inwektyw, jak zawarte na forum, to wole uniknąć uczucia niesmaku i zawodu. Zresztą to jeszcze dwa miesiące....

Link to post
Share on other sites

ja sie natomiast dziwie i jestem zaskoczony. Z Twoich postow, Wit, wynika ze jestes zrownowazony facetem i dziwie sie ze po jednym poscie, jednego czlowieka, ktory za swoja wypowiedz zostal skrytykowany przez reszte trojmiejskiej spolecznosci automatycznie cala ta spolecznosc skreslasz i uznajesz ich za niewartych poznania i z gory zakladasz ze wszyscy beda Cie obrazac...

przykre...

Link to post
Share on other sites

Z natury jestem cholerykiem, niestety...:) Jednakowoż taki jeden człowiek potrafi zepsuć nawet najfajniejszą atmosferę i zniweczyć dobrą wolę pozostałych uczestników. Jeżeli ktoś pozwala sobie na takie wypowiedzi wobec kogoś, kogo nie zna i nie miał nawet netowej mozliwości wymiany zdań, to co może się wydarzyć w bezpośredniej styczności? Bardzo lubie Trójmiasto, długo tam przebywałem. Bardzo lubię i cenię mieszkańców Trójmiasta, mam tam wielu dobrych znajomych. Bardzo lubię znanych mi z sieci gdańszczan, zatem, dmuchając na zimne, nie chciałbym tych odczuć stracić poprzez niefortunny incydent...

Link to post
Share on other sites

Jako autor postu który spowodował mała burzę, pozwole sobie wtrącić swoje trzy grosze. Po przeczytaniu odpowiedzi na zawarty tam temat, uważam że zamieszanie to spowodował głupi przypadek. Nie mam zamiaru nikogo obwiniac za ten stan rzeczy jak również nie mam zamiaru nikogo bronić. Napisałem po tym bardzo długiego posta, który miał rozładować napiecie lecz z przyczyn technicznych niemozliwym było wysłanie go ( przepadł?). Spróbuje go jeszcze oddtworzyć i wyslać. Prosze więc śledzić forum Trójmiasto, bo jeszcze wiele dobrego możemy razem zdziałać mam nadzieje...Myślę też że nie ma sensu wyciągać pochopnych opinii o ludziach których jeszcze sie nie zna, a którzy moga okazać sie wesołymi kompanami w dobrej zabawie jaka jest Airsoft.

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich serdecznie.

 

Gallahad

tel 0 502 563 851

Link to post
Share on other sites

Z moich przemyslen i obesrwacji:

 

Do Kreta: Ja uwazam ze jesli robicie impreze w trojmiescie i jest ona dla wszystkich stawiasz posta tylko na ogolnopolskim - wtedy ludzie od ciebie tez go moga czytac i beda na imprezie, bo ja robia. A inni wiedza ze to tez dla nich. A jak robisz tylko dla trojmiasta to piszesz na waszym forum.

 

Ja uwazam ze w 90% wypadkow na strzelanie lokalne kazdej druzyny mozna sie zjawic bez zapowiedzi, ale bez zadnych przywilejow, znaczy nie ma noclegu i nikt po was nie wychodzi.

Raczej nikt sie nie obrazi.

 

A jak na ogolnoposkim to jest tam jakas forma orgaznizacji i juz cos mozna zaoferowac.

 

Tak wiec wszystko jest ok. Postawiliscie posta na ogolnopolskim i wiadomo ze mozna wpasc do was. :-) Wiec po co pytania czy mozna. :-)

 

yyy, mam nadzieje ze dobrze mnie zrozumieja wszyscy.

Link to post
Share on other sites

Stawiamy na lokalnym, bo nie zalatwiamy zadnych noclegow, a jedynie informacje o dostepnych miejscach. Nie ma zadnej organizacji pozaspotkaniowej, mozemy co najwyzej isc na piwo albo salse (sobota wieczor, hotel "Haffner" w Sopocie, ktos reflektuje? Kobiety beda...).

 

I jeszcze raz Frugo, jesli nie zrozumiales mojego postu (nie krzycze, tylko dobitnie stwerdzam - wiec bez urazy!):

 

FORUM TROJMIASTO JEST ZAWSZE OTWARTE DLA WSZYSTKICH. KAZDA IMPREZA JEST OTWARTA. JESLI PRZYPADKIEM JESTES W TROJMIESCIE, ALBO MASZ OCHOTE PRZYJECHAC, ZAWSZE JESTES MILE WIDZIANY/ WIDZIANA. POMOZEMY W MIARE MOZLIWOSCI Z NOCLEGIEM.

 

I tyle.

 

Jesli chcemy sie postrzelac sami (choc nie wiem, dlaczego mielibysmy to robic) to i tak nie bedziecie o tym wiedzieli.

 

Zdaje sobie sprawe, ze nie wszystkie fora lokalne tak dzialaja, ale nasze tak dziala i prosze, bez interpretacji dalszych. O wszystkich imprezach w Trojmiescie informowac bedziemy na strronie Trojmiasto przede wszystkim. Bo nie lubimy sie powtarzac.

 

Takie sa zasady naszego Forum.

 

Pozdrawiam

 

Kret

Link to post
Share on other sites

Spoko spoko bez urazy.

Powiedzielismy to samo tylko nie zrozumielismy sie.

 

Wlasnie mowie ze postawiliscie posta u siebie, i traktowac to mozna jako zaproszenie na wspolne strzelanie, ale ze jest to impreza u was dla was (nie za szczesliwsze okreslenie ale ) to nikt nie moze wymagac zalatwiania noclegow, zarelka etc.

 

Piwko jak najbardziej :-)

Link to post
Share on other sites

Może by tak się dogadać z organizatorami Konwentu TELEPORT ?

Ja na teleport przyjadę, i kilku kumpli też, a na konwencie jest sporo osób z giwerkami, można by zorganizować jakieś sztrzelanko.

www.gildia.com (Centrum Konwentowe) to adres ekipy robiącej Teleport

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze, na to spokojnie mogles postawic na Trojmiejskim osobnego posta.

 

Po drugie, w jakiej konkretnie sprawie sie chcesz dogadywac z organizatorami Teleportu? Po prostu napisz do nich i zaproponuj, ze zorganizujesz LARPa.

 

Pozdrawiam

 

Kret

 

PS. To, ze na konwencie jest sporo osob z giwerkami nie znaczy, ze nadaja sie do gry. Trzeba miec jeszcze okulary. Wiec jesli chcesz cos organizowac, przygotuj kilka zapasowych par.

Link to post
Share on other sites

Ja oprzyjeżdżam z Tarnowa, trochę więc jakby daleko, myślałem o tym aby pogadać z organizatorami i dołożyć info, że grupa ASG z Trójmiasta organizuje strzelanie wtedy i wtedy wymagania takie i takie. Umieszczenie tego na stronia spowoduje że chętni wezmą ze sobą sprzęt ochronny i akcesoria. A co do ludzi, z doświadczeń konwentowych wiem że większość to rozsądni i DOROŚLI ludzie, bo 14 latka raczej na konwent na drugim końcu polski nikt nie wypuści. W macie przecież blisko, można mailem się umówić na spotkanie, trochę dziwnie by było jak ja z 800km będę pośredniczył między ludźmi z 3Miasta. To propozycja, ja tam na konwencie zawszę znajdę kilku chętnych, myślałem że może warto się spotkać z świeżym przeciwnikiem. A jakoś nie lubię mnożyć wątków.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...