Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy ten karabin jest godny uwagi?


Recommended Posts

Aha spór Boyi/Ares vs JG trwa :icon_biggrin: . Cała różnica między JG z powiedzmy 2009 roku a nowymi polega na tym, że Chińczycy obecnie wkładają słabsze sprężyny (dawniej 380-390 fps obecnie +/- 360), body jest bardziej matowe i szare oraz ma numer boczny, a także wkładają inne piny no i może najistotniejsza różnica - nowe mają pomalowane szkielety gb na czarno :wink: .

Co do Boyi to kopia Aresa, który wprowadził nowe rozwiązania do tej repliki. Nowe zawsze cieszy i jest interesujące i z założenia powinno być lepsze a czy jest czas pokaże póki co czytając wątek o G36C Boyi zniechęciłem się do zakupu tej giety ale kto wie może, może kiedyś jakieś EBB. Plusem nowych rozwiązań jest więcej miejsca na aku i możliwość wymiany sprężyny bez rokładania gb (oczywiście o ile tłok i inne bebechy wytrzymają a silnik pociągnie). Minus to to, że Boyi nie proponuje nic oprócz wersji C.

 

Jeżeli ktoś chce replikę G36 to może tak WE i by coś o niej napisał.

Link to post
Share on other sites

Napisałem ci na poprzedniej stronie.

 

Co do koloru.Jak chcesz być uber pro taktyczny,to zrób sobie Schlämmkreide,i przejedź nią replikę.

Zarąbisty efekt,a sam patent stosują operatorzy KSK.

 

 

71464803.jpg

71641999187127933020.jpg

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Wygląda jak sraczka troche ;p Więc biorę karabin od boyi, chyba, że znajdę jakiś ciekawszy.

 

A mógłbyś mi powiedzieć jeszcze kilka rzeczy co do tej repliki od boyi:

1. Zasięg skuteczny (trzeba wymieniać gumke? ktoś napisał o tejże broni "na plus jest silikonowa gumka, sprwauje sie wysmienicie i nie ma potrzeby wymiany. idelna kopia czarnego guardera.")

2. Ile przezyje

3. Jakie są jej minusy?

Edited by Quzodor
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Tak jak w temacie mam do dyspozycji 750zł i kilka pytań:

1. Jaką replikę kupić? Najchętniej kupiłbym replikę typu m4/m16, lub mp5, ale może inne okażą się ciekawszym pomysłem. Myślałem nad :

 

http://www.taiwangun...2-full-metal-cm

http://www.taiwangun.com/pj4a1-p-j - patrząc na fps i cenę (max.750zł!) to chyba żaden tuning nie potrzebny...

 

 

2. Co w niej stuningować; lepiej kupić droższą i wymienić tylko gumkę hop-up, czy tańszą i kupić np. lufe precyzyjną?

 

Zapomniałeś, że już pytałeś o repliki? Połączyłem Twój nowy temat z poprzednim.

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...