Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Quzodor

Użytkownik
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

 1. Coś innego? Specna arms. Emki pj/boyi są mają brzydkie body i strzelają na stocku słabo.
 2. Zależy jak grasz - jak budynki i las wybierz gietkę C. Jak chcesz coś dłuższego (tu masz link http://gunfire.pl/pr...inu-JG0938.html lub jak chcesz poczekać http://gunfire.pl/product-pol-1152199605-Replika-elektryczna-karabinu-JG2038.html chyba że w innym sklepie jest dostępna ), wziąłbym najdłuższą gietę ale z szyną ris u góry a nie tą śmieszną optyką JG.
 3. Nie jednego eotecha acm widziałem, a ten od tomka jest lepszy o wiele.
 4. b) Gazowe pistolety z pięknym rozszczelniającym się magazynkiem w obu przypadkach - moim i kumpla. Zasięg rzędu 20-25 metrów.
 5. W tej cenie tak. Ale nie badziewia od dragona. Zacząłbyś czytać poradniki, to byś się dowiedział co jest polecane...
 6. Moje mb03 zaliczyło zgona 2 tygodznie po pół rocznej gwarancji - a prawie wgl. z niego nie strzelałem.
 7. Taki pas http://allegro.pl/pas-modularny-tactical-belt-mocowania-molle-oliv-m-i4095338635.html + ładownice na wszystkie "śmieci" może być dobrym pomysłem na początek. Torba zrzutowa, cargo, ładownice + np. kabura na spokojnie się zmieszczą.
 8. Repliki Green gaz i co2 mają problemy ze szczelnością magów, a tanie są awaryjne. Z drugiej strony aep ma mniej fps, ale jest tańszy w utrzymaniu.
 9. No to zostaje tylko i wyłącznie cm.030 i tego typu podobne repliki
 10. Z najtańszych, najekonomiczniejszych aep'y cymy np. Glock Cm.030. Potem masz fajnego colta kwc, glocka kwa. Najlepsze oczywiście TM ale to już się licz na 800zł za nowego
×
×
 • Create New...