Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Beretta M92F - Hi Power: Problem z zamkiem


Recommended Posts

Witam, posiadam tą berettę: http://www.specshop....i_Power_-_11555

 

Wszystko ładnie chodzi, zamek można odciągnąć do tyłu i przeładować lecz nie mogę go rozebrać, w instrukcji jest pokazane że można go zdjąć, jednak gdy postępuję zgodnie z instrukcją to zamek i tak nie chce zejść, można użyć bardzo dużo siły a on stoi w miejscu. Dźwignia, która służy do zdjęcia zamka nie zacina się, płynnie chodzi, lecz zamek ani drgnie. Co może być tego przyczyną? Może źle coś robię?

 

Jeśli potrzebne zdjęcia to mogę wyslać.

Pozdrawiam :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Wyciągasz maga, ciskasz przycisk z prawej strony, obracasz wajchę nad spustem w dół, przeładowujesz zamek i sam powinien zjechać. Jeśli tak nie jest coś masz zacięte w środku.

 

Poza tym co w tym modelu, który waży nieco ponad połowę uczciwej beretki, jest takiego hi-power? 85m/s?

Link to post
Share on other sites

No właśnie tak robię, jednak nic nie chce iść, jeśli coś się zacięło da się to jakoś naprawić?

 

Masz rację, ale napisałem hi-power ponieważ w sklepie podają taką nazwę, więc chciałem podać dokładną żeby nie było żadnych wątpliwości...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...