Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Działać powinna dobrze, tylko weź parę spraw pod uwagę przed zmianą:

- magazynki na CO2, z racji ciśnienia, częściej ulegają awariom

- stosowanie gazu o wyższym ciśnieniu zwiększy zużycie części, skracając żywotność repliki

- CO2 nie zawiera olejku silikonowego, dlatego powinieneś zwracać uwagę na odpowiednią konserwację części

- sprawdź czy Twoja replika w ogóle ma możliwość użytkowania CO2, przynajmniej w Colt'ach kapsuły wystają z magazynków (boki) przez co konieczne jest odpowiednie wycięcie na kapsułę w szkielecie

- najlepiej wystosuj zapytanie do sklepu w którym zakupiłeś replikę o to, czy po zmianie na CO2 replika wciąż będzie objęta gwarancją

 

Pozdrawiam, Asas.

Edited by asas
Link to post
Share on other sites

Hejka mam tą replikę w wersji na co2 i z tego co się orientuję to żeby replika dobrze działała to trzeba wymienić kilka części na te wytrzymalsze. Bodajże tłok i sprężynę powrotną na silniejszą ale pewien nie jestem. A jeśli chodzi o maga na co2 to spokojnie wejdzie bo wielkość maga na co2 i gg jest taka sama i nie ma problemu. Jedyna różnica to ta że w magach co2 wystaje na dole kawałek i powinno nałożyć plastikową nakładkę. Ale myślę że jak wymienisz kilka części i maga to repliczka będzie działała dobrze i bez problemów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...