Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam inną wersje Cymki niż Ty i u mnie batka włazi pod dekiel więc na jej temat się nie wypowiem.

Wypowiem się nt. kulek. P&J 0,23 i 0,25g okazjonalnie blokowały się w magazynku (zarówno w mid jak i w hi-capie) -przez kilka strzałów mag ich nie podawał. Gunfire rockets 0,25 zacinały się na potęgę (w midach, hi-capa nie używałem) - po ostatniej strzelance cenie je niżej niż PeJoty aczkolwiek strzelałem się w mocno zakurzonym terenie i może to on był winien zacinkom. Najlepszą opinie mają chyba G&G i je teraz sobie kupie. Jeśli chodzi o wagę to moim zdaniem najlepsza jest 0,25g.

Nie porównywałem celności jaką uzyskiwałem na różnych kulkach.

Link to post
Share on other sites

Wejdzie, ale po pierwsze po cholere Ni-Mh? Taniej wyjdzie kupić LiPo, co do kulek do polecę P&J do hi-capa, w midach będą się ciąc (to za niska klasa kulek na midy). Co do wagi to 0,25 będą odpowiednie, jak już byś chciał korzystać z magazynków typu Mid-Cap to kup G&G.

Link to post
Share on other sites

Wejdzie, ale po pierwsze po cholere Ni-Mh? Taniej wyjdzie kupić LiPo

Możesz to jakoś uzasadnić? Bo ja to widzę tak, 60zł (+ przesyłka) za NiMh albo przynajmniej tyle samo za LiPo i do tego jeszcze ładowarka - przynajmniej drugie tyle. A jeśli pod uwagę weźmiemy polecanego Imaxa B6 to sam koszt samej ładowarki wyniesie około 3 razy tyle co batka NiMh.

Gdzie to "taniej"?

Link to post
Share on other sites

Ładowanie Nimha zwykłym prostownikiem z zestawu to też nie jest dobry pomysł. Jak się potrafi wyrwać to Imaxa kupi za 80 zł (tak jak np. ja). A LiPo to same profity, wydajniejsze, mniejsze, wytrzymałe na niskie temperatury.

Link to post
Share on other sites

Popieram, jeśli kupić baterię, to lipo, które zwiększy szybkostrzelność. Ja polecam dobre kule, bo dzięki temu jest lepsze skupienie. Dobra kula ma stabilny tor lotu i nie lecie w lewo i prawo tak jak PJ.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...