Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem - Identyfikowanie łożysk


Recommended Posts

Witam, ostatnio dziewczyna chciała mi zrobić prezent i zamówiła mi łożyska o których jej wcześniej mówiłem. (Stalowe, ślizgowe, SHS)

Przyszło! jednak przykuło moją uwagę to że są w opakowaniu od Krakmanów, ale ok...

Następnie w toku mojego "śledztwa" sprawdziłem czy przyciąga je magnes... i kolejne rozczarowanie, nie przyciąga!

 

Zapytałem jej które zamówiła, wysłała mi link ze stalowymi, ślizgowymi SHS więc coś mi nie gra... stalowe powinny być przyciągane przez magnes.. no i jeszcze nie pasuje mi to, że są one w opakowaniu krakmanów gdyż nie widziałem nigdy u krakmanów łożysk shs'u

 

Pomóżcie, jak sprawdzić czy to one? i czy z tego co napisałem można wywnioskować że to nie SHS'y?

Link to post
Share on other sites

Czy się przyciągają czy nie to i tak swoje wytrzymają do tunningu mocowego , Stal powinna się przyciągać , ale moze jest to zlepek ZnAl czy jakoś tak. ? Wytrzymią tyle samo bo aż takie obciżenia nie są otrzymywane .

:sciana: Na jakiej podstawie twierdzisz, że "wytrzymają do tunningu mocowego" skoro nawet nie ma pewności, co autor posta dostał? Zlepek ZnAl? Czy Ty w ogóle wiesz, o czym piszesz?

I nie ważne czy "wytrzymią" czy nie - jeśli zamówił stalowe SHSy a dostał cokolwiek innego, to jednak coś jest na rzeczy, nieprawdaż?

Poza tym - spację stawia się po znaku przestankowym, nie przed.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...