Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomoc w wyborze repliki


Recommended Posts

Witam,

Mam do wydania 650zł na replikę - nie chodzi o to aby od razu te 650zł wydać icon_wink.gif

Potrzebuję pomocy co do jej wyboru. Interesują mnie serie MP5, M4/16, HK416. Nie znam się na praducentach więc liczę na Waszą pomoc icon_wink.gif

Chodzi mi o broń do lasu i budynki icon_wink.gif

Z góry dziękuję za zainteresowanie się postem i pomoc w wyborze.

 

Dodam, że ten model mi się podoba i to bardzo !

http://www.taiwangun.com/...metal-boyi.html

Link to post
Share on other sites

O eMkach Boyi:

BOYI - zdecydowanie najgorszy wybór obecnie. Nie słychać o żadnym dobrym elemencie w tej replice, wszystko jest albo przeciętne albo najgorsze. Ich szkielety v2 uchodzą za najsłabsze na rynku. Nie polecam.

Źródło. To podpięty artykuł z tego działu - radzę zapoznać się z innymi podpiętymi artykułami.

W tej kwocie i w podanych założeniach to chyba najlepsze będzie Mp5 Cymy - Cm 041.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Zapewne będę się powtarzał ale wolę zapytać ekspertów aniżeli szperać u wujka google bo kto tam wie co on znajdzie ;-)

Chodzi o MP5 bądź UMP45 do budynków i krótkich dystansów. ewentualnie zastępcza do lasu ;-)

Cena do 600zł. I ewentualnie gdzie możną je dostać bo na taiwangun ump nie ma w ogóle a szkoda bo już raz z tego sklepu skorzystałem i jestem zadowolony.

 

Połączyłem oba tematy. Nie zakładaj kolejnych. Buniek92

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...