Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć, bardzo chciałbym zacząć przygode z asg więc proszę Was o pomoc w wyborze repliki do taktyki zielonej i czarnej (lecz w dużo mniejszym stopniu).Najlepiej gdyby to było mp5 (nie m4, g36, albo ak) Zawsze podobały mi się mp5 tki. Słyszałem, że firma JG robi je dobrze więc mam kila pytań dotyczących repliki tej firmy:

1-czy jest awaryjna i wytrzymała ?

2- czy ma dobry zasięg pod taktykę zieloną

3-czy nada się jako pierwsza replika

 

Proszę o szczerą odpowiedz :)

 

http://www.taiwangun.com/pistolety-maszynowe-aeg/jg069-jg.html

Link to post
Share on other sites

Kupiłem ją chyba w 2008 roku i miałem bodajże do 2011 po czym sprzedałem na części bo chciałem tuningować jeszcze gorszymi podzespołami niż w niej były, a dobił mnie pęknięty szkielet GB :icon_biggrin:

Ogólnie z repliki wystrzeliłem dużo kulek plus pierdylion strzałów pustych. Na prawdę dużo z niej wystrzeliłem i nie powiem, ale czasami jakaś usterka się zdarzała. Zresztą praktycznie co tydzień jako gówniarz prułem z niej po 1500 kulek (czasami nie wyrabiałem z kasą) plus duuuużo pustych strzałów.

Pod koniec życia repliki poszło jedno z łożysk, wcześniej kilka razy kopciły się styki, zasięg to już była kompletna katastrofa - ale to dopiero po wielu ciężkich bojach.

 

A no i jeszcze te trzy pytania:

1-czy jest awaryjna to zależy od egzemplarza chyba, wytrzymała jest

2-zasięg jak zasięg, wstawisz lepszą gumkę to powinno być zdecydowanie lepiej i wystarczająco

3-mi się nadała i pewnie wielu innym maniakom także.

Edited by Rosomak15
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...