Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Skorpion od JG nie strzela


Recommended Posts

Witam. Mam problem ze swoim skorpionem, otóż polega on na tym, że po naciśnięciu na spust słychać leciutki i cichy stukot jednorazowy, nawet jak przełączę na tryb ognia ciągły, nacisnę na spust i przytrzymam to słychać tylko na początku też leciutki i cichy stukot. Czuć też że chce strzelić a nie może. Baterię od niego sprawdzałem na halogenie od samochodu i świeci normalnie. I nie wiem w czym tkwi problem czy w batce, czy w replice. Proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

Hmmmm... Batka ładowana była nawet całą noc i nic. Na gwarancji jej już niestety nie mam, a szkoda bo bym chętnie odesłał. Więc może spróbuję coś pogrzebać w nim. Jeśli wiecie tak mniej więcej (z naciskiem na więcej) to jeśli możecie to doradźcie w czym mogę pogrzebać, by zaczął mi chodzić. Mam nadzieję, że to nie problem w chwycie pistoletowym, bo ten chwyt to jest jedna wielka masakra ...

Link to post
Share on other sites

Ta. Rozkręcałem ten cały chwyt pistoletowy, bo chciałem zamontować w nim małego li-polka, lecz gdy po rozkręceniu go zobaczyłem ile jest z tym zabawy, to dałem sobie spokój. Po skręceniu pamiętam, że mi działał, jedynie co to nie ma zabezpieczenia i zamiast tego wali ogniem pojedynczym, ale mi to nie przeszkadza. Tak to nie wiem czemu mi nie działa, a bateria jest do niego inna niż w pozostałych replikach, taka jak do elektrycznego Glocka i bym musiał nową zamówić, a to mi się już nie opłaca, jeśli okaże się, że replika będzie do wyrzucenia :/.

Link to post
Share on other sites

Coś z bebechami ...

 

Kiedyś już był podobny temat tylko z cm.028

Wystarczyło rozkręcić, wyczyścić i przesmarować Gear Box !

 

Z Twojej wypowiedzi można wywnioskować,że nie masz o tym pojęcia.

 

Jeżeli masz kogoś w okolicy kogoś kto się znad oddaj mu i powiedz: "sprawdź geat box, bo coś się zablokowało"

 

 

Jeśli nie- to tak całkiem na spokojnie poszukaj po necie jak rozebrać Twoją replikę i jak otworzyć GB, musisz oczywiście zachować niesamowity spokój i opanowanie.

Link to post
Share on other sites

Hmmmm... Batka ładowana była nawet całą noc i nic.

Co nie oznacza iz dziala. Sprawdz ja jakims miernikiem, sprawdz ladowarke.

 

Z twojego opisu wynika ze po rozlozeniu i ponownym zlozeniu repliki przestalo dzialac zabezpieczenie trybu ognia. Jesli nie dales rady zlozyc poprawnie repliki po jej rozebraniu jak zamierzesz cos w niej naprawic.

Nie probuje byc zlosliwy, poprostu uwazam iz lepiej w twoim przypadku bedzie poszukac jakiegos serwisanta/serwisu i dac to komus kto sie na tym zna.

Edited by chomik_pl
Link to post
Share on other sites

Dzięki za podpowiedzenie mi co może być nie tak w tej replice, wkońcu od tego jest to forum, by się przecież pytać i pomagać innym. :D Spróbuję znaleźć jakiegoś serwisanta z Koszalina, Zachodniopomorskie. Zna ktoś może jakiegoś dobrego serwisanta z K-lina i by nie brał jakoś ekstra dużo tak jak w serwisach sklepowych ??

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Odgrzewam temat. Mam w ekipie 3 skorpionki Jg, po lekkim podrasowaniu hu, na kulkach 0,25g sieją ładnie w sylwetkę na 50m.

 

Faktycznie stockowe batki najlepsze nie są, replika wydaje się mieć lewy pobór mocy - w sensie rozładowuje podpięta batkę, dlatego pakiety należy wkładać dopiero przed strzelaniem. Ponadto jako ze sa to pakiety nimh, bardzo mizernie radzą sobie na mrozie.

Problem rozwiązałem preparując odpowiednio pakiet lipo:

f26848b7dd2e26b2m.jpg 90426c2679bf42c6m.jpg

może nie wyszło najpiękniej, ale śmiga o niebo lepiej. Reakcja na spust jest szybsza, rof wzrósł z 9 na 15, ale nie wydaje się być zabójczy dla gb.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...