Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, przymierzałem się jakiś czas do zmiany boczniaka z Walthera P99 DAO na coś "lepszego". Zainteresowałem się firma KJW i wybrałem Taurusa PT92 od KJW zasilaną na Co2. Replikę kupiłem na allegro jako nową i jako nowa do mnie przyszła. 383FPS na pudełku bla bla bla. X3200 chronuje replikę na 325-330fps na 0,20g G&G. Jednej nabój Co2 starcza na oddanie około 70-80 strzałów. Zasięg skuteczny przy kulkach 0,25g G&G to około 25-30m ! W replice mamy lufę wewnętrzna wykonana z mosiądzu i z tego co zauważyłem to jest w środku lusterko. Magazynek mieści 26kulek (double stack). Praca samej repliki jest naprawdę świetna i każdemu miłośnikowi BB da dużo frajdy (mnie). Rama repliki wykonana z metalu a na niej oznaczenia zgodne z oryginałem z Brazylii.

Jestem ciekaw czy można jeszcze replikę lekko podrasować lub usprawnić, lecz na tym się jeszcze nie znam to może wypowiedzą się starsi doświadczeniem. :icon_smile:

19947093.jpg

 

17915636.jpg

 

23400129.jpg

 

48144077.jpg

 

28966548.jpg

 

68041432.jpg

 

97099813.jpg

 

57590535.jpg

 

98424844.jpg

 

54541446.jpg

 

kjw4.jpg

 

kjw1.jpg

Link to post
Share on other sites

Mam Berettę KJW ale po zdjęciach widzę, że to identycznie to samo. Jeśli chodzi o usprawnienia to pierwsze co możesz i powinieneś zrobić to wkręcić tą śrubkę u spodu zamka za niebieską dyszą na klej do gwintów, dla mnie (jak i dla wielu użytkowników tych pistoletów) ta śrubka się wykręcała, klej do gwintów załatwia sprawę. Ja u siebie dodatkowo ją jeszcze przeleciałem papierem ściernym aby za mocno nie wystawała po za płaszczyznę wewnątrz zamka. Możesz też lekko przetrzeć prowadnice po których chodzi zamek, ja to zrobiłem papierem ściernym "wodnym" o gradacji 2000 (bardzo drobniutki). Uszczelniłem też taśmą teflonową komorę hop-up. Nie zapomnij nasmarować prowadnic zamka i prowadniczki sprężyny powrotnej. Resztę zostaw nie smarując. Ogólnie to bardzo fajny pistolet, ja swój mam już 1,5 roku i nie miałem jeszcze żadnej awarii, jak się dba to się ma. :)

Link to post
Share on other sites

a na niej oznaczenia zgodne z oryginałem z Brazylii.

 

Na niezgodnym pistolecie :D Nie wiem czy zauważyłeś, ale ostry Taurus PT92 nie ma bezpiecznika na zamku, tylko na chwycie. A to co masz to poprostu Beretta z oznaczeniami Taurusa. Tak tylko informacyjnie piszę ;)

Link to post
Share on other sites

Mowa o oznaczeniach nie różnicach konstrukcji. Nie interesuje mnie czy to 100% klon ostrego bo mnie to nie jara :icon_razz: Ale dobrze że napisałeś bo się czegoś dowiedziałem :)

 

Z tą śrubką to już zrobiłem bo czytałem o tym gdzieś na forum :) Jak komorę rozkręcić to nie wiem :)

Edited by verb007
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...