Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tania replika na start


Recommended Posts

Witajcie :icon_biggrin:

Jestem zwykłym żółtodziobem w ASG i zastanawiam się jaką wybrać replike w dosyć małym budżecie do 120 zł, najlepiej elektryczną, chociaż wiem że o dobrą replikę w tej cenie będzie ciężko. Mam też kilku znajomych którzy również chcieli by zacząć, jednak ich budżet jest w granicach 80 - 100 zł. Jeśli byście mogli to podajcie modele które warto kupić w tych cenach :icon_smile: (mogą być też używane :icon_razz:)

 

Przylep

Link to post
Share on other sites

Do 120 nic elektrycznego nie znajdziesz, a jak znajdziesz to zwykły szit z bazaru zrobiony za ćwierć miski ryżu strzelający "KOMPOZYTEM" na maksymalnie 2000 centymetrów i nie będziesz z tego zadowolony.

 

Do 120 zł kup AGM 003 [sprężynowy shotgun, bardzo polecany zasięg 35m +- ileś tam (każdy inaczej pisze)], do tego kulki mogą być nawet PJ [koszt 20zł na Taiwangun] i okularki i możesz zaczynać zabawę. PAMIĘTAJ o atestowanej ochronie oczu [polecę uvex ivo na allegro za 30zł znajdziesz]

 

AGM 003 I nic więcej, nic nie znajdziesz. Koniec kropka :icon_smile:

 

 

A tutaj linki jakby się nie chciało szukać :icon_smile:

 

AGM 003 z kolbą [Lepiej się celuje]

 

Kulki 0,25g lub 0,23 [Tych drugich aktualnie nie ma, mogą się zdarzyć ludzie co polecą ci do AGM'a kulki GG ale według mnie nie ma sensu wydawać tyle samo kasy na kulki co kosztowała replika]

 

Okularki Uvex ivo Jak poszukasz to znajdziesz taniej

Edited by Kemonator
Link to post
Share on other sites

No ale musisz się liczyć z tym że ten AGM to nie jest taki och i ach.

Mój np. wytrzymał 2 dni i połamał się w środku.

Co prawda trochę go pokleiłem i działa do tej pory.

W tej cenie i tak najlepsze wyjście choć nie nastawiał bym się że to sprzęt na lata.

Albo pochodzi 30 min albo 2 lata, reguły nie ma jak to bywa z chińczykami.

Link to post
Share on other sites

Uzupełnie wypowiedź Buńka tak żeby nie został źle zrozumiany. Przeładowanie wygląda tak. Czółenko do siebie a potem od siebie (w stronę końca lufy). Strzał oddać możemy dopiero jak czółenko dotrze do końca (zarówno przy ruchu do siebie jak i od siebie). Problem jest taki, że po dopchnięciu czółenka do końca lufy (prawie końca, ale nie wchodźmy w szczegóły) ma ono trochę luzu i może się troszkę cofnąć. Jeśli wtedy strzelimy to może być kwas.

 

M4 firmy well (d-94s) jest tanie i mam je ale nie polecam z TanichMilitariów

Stawiam piwo, że wygoda użytkowania AGMa jest duużo większa niż tego M4.

Chwila! Myślałem, że to M4 jest sprężynówką, ale nie. To AEG! Przylep997, to M4 możesz od razu skreślić.

Link to post
Share on other sites

M4 firmy well (d-94s) jest tanie i mam je ale nie polecam z TanichMilitariów

 

Mimo że mnie korci pozostawię tą wypocinę bez komentaża. Przylep, przejrzyj też listę polecanych i sprawdzonych sklepów która jest przyklejona w pasku u góry strony. Inaczej się można wkopać na parę złotych.

Link to post
Share on other sites
(...)

 

AGM 003 z kolbą [Lepiej się celuje]

 

Kulki 0,25g lub 0,23 [Tych drugich aktualnie nie ma, mogą się zdarzyć ludzie co polecą ci do AGM'a kulki GG ale według mnie nie ma sensu wydawać tyle samo kasy na kulki co kosztowała replika]

 

Okularki Uvex ivo Jak poszukasz to znajdziesz taniej

 

1. Replika tak.

2. Kulki raczej te.

3. Okulary tak, byle nie używane.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...