Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ghost Recon Online


Recommended Posts

Wyszła nowa-stara gierka typu darmowy fps cqb od Ubisoftu, fizyka gry całkiem ciekawa, grafika nie porażająca, na razie mało mapek ale gierka się rozwija, fajnie jest popykać w nią wieczorem.

Już ktoś grał? Ma ktoś inne spostrzeżenia?

 

dla zainteresowanych link:

 

http://ghost-recon.ubi.com/ghost-recon-online/pl-PL/landing/?tag1=Google_PL&tag2=GRO_PL_02_0002_07_012_00&gclid=CJXdkZGswrcCFbLMtAodg2IADQ

Link to post
Share on other sites

Grałem też w to. Gierka przyjemna tylko trochę czasu trzeba im dać na więcej mapek, broni oraz na poprawę bugów. Jak to zrobią to będzie górowała na top listach. Spotkałem się z kilkoma bugami, mianowicie raz zapadłem się pod ziemie w misji gdzie się biega po metrze, raz napotkałem niewidzialną ścianę i kilka razy miałem buga z tym, że przez betonową ściane mnie zabijali a ja ich przez drewnianą nie mogłem (chyba że tak miało być to niech im będzie, camper mnie zabijał). Ogółem bardzo fajna ale jak już napisałem, poprawią bugi i można hulać :D

Link to post
Share on other sites

To wyszło już jakiś czas temu. Odpuściłem granie na początku przez kiepską optymalizację, zawalenie bugów i cheaterów. Ostatnio ogarniałem to znowu kilka tygoni temu i jest dużo lepiej, ale i tak nic specjalnego jak dla mnie.

+ za muzykę z dzieciństwa i dobrze zrobione bronie (sensowne obrażenia,dodatki)

- za wszystko inne

Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio spróbowałem ale jednak GRFS jest dużo lepszy, pomijając fakt, że mało ludzi gra. W GRO nie podobają mi się mapy, które są zwykle wąskim korytażem i jedni kampią na drugich. Czasem da się przemknąć bokiem i zajść kogoś od tyłu ale i tak to nie to.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Ja gram w tę grę (już pół roku bodajże), przez nią oduczyłem się grać w FPS-y, ale mniejsza o to, bo gra mi się niesamowicie spodobała. Obecnie jest 7 map i nie dwa a trzy tryby gry, została także znacznie zmieniona ekonomia gry. Jeśli macie jakieś pytanka to możecie walić śmiało (dwie postaci na maksymalnym levku i trzecia na prawie maksie to jednak jest jakieś doświadczenie :P ) dam jakieś porady czy coś.

Link to post
Share on other sites

Grałem i odradzam każdemu, kto jest fanem Ghost Recon, to hańba, aby tak zbezcześcić taką grę. Nowe pokolenie połknie tą produkcję bez większych problemów. Ja znam Ghost Recon od początku. Ghost Recon [2001], potem Desert Siege [2002], a następnie Island thunder [2002]. Poza tym było również Ghost Recon 2 na konsolach.

 

Gra była unikatowa, świetna, niesamowita. Cały czas można grać online, tylko trzeba mieć namiary na serwery, tutaj na forum jest nawet temat.

 

Niestety z biegiem czasu, Ghost Recon, tak jak wiele innych gier Ubi Soft, a także innych twórców, zmienił się. Mniej myślenia, mniej planowania. Szybciej, częściej, gęściej! Strzelanie, rozwalanie, wybuchy. Rozpierducha na maksa!

 

Ghost Recon Advanced Warfighter [2006], to już całkowicie inna gra, Ghost Recon Advanced Warfighter 2 [2007] również. Ostatnio wydane Ghost Recon Future Soldier [2012], też jest inne, jednak osoby takie jak ja, znające każdą część, znajdą elementy z pierwszych gier.

 

Ghost Recon Online, to już całkowity rzyg. Bezmyślna, głupia, chaotyczna nawalanka w klimatach since fiction, fantasy...

 

Pozwoliłem sobie tak opisać w ogromnym skrócie.

 

Jeśli jakimś cudem, jest tu jakiś "dziadek" pamiętający stare dobre czasy Ghost Recon, chciałbym poinformować, iż na Kickstarter, była finansowana gra, która była robiona przez twórców pierwszej części.

Edited by Ylang
Link to post
Share on other sites

Ja nic nie chce mówić, ale chyba ktoś nie czytał książek Toma Clancy'ego... Jego książka o jednostce duchów jest umiejscowiona w roku ok. 2050, więc czemu piszesz, że akurat GRO jest w klimatach sci-fi ? A co do pierwszych części Ghosta to pamiętam je i kilka ostatnich było naprawdę niewypałem w porównaniu do ""pierwotniaków".

Edited by Zuoty_Mjut
Link to post
Share on other sites

Myślę, że z tym sci-fi to celowa hiperbola, mająca na celu podkreślenie negatywnej opinii na temat gry. Podobnie jak zwrot: "...chaotyczna nawalanka w klimatach since fiction, fantasy..." - science fiction i fantasy to jednak dwa różne gatunki w literaturze, filmie i grach, a w tym przypadku nie było próby ich połączenia (taką próbą jest na przykład gra indie "Shadowrun Returns", którą ze spokojnym sumieniem polecam fanom starych RPG i gier turowych, których nie przeraża konieczność czytania dialogów).

 

Swoją drogą z ewolucją gier Ubi to jest tak, że w takich: "Ghost Recon Future Soldier", czy "Splinter Cell: Conviction" może i nie ma tego poziomu trudności co kiedyś i klimat nieco uległ zmianie, ale jak ktoś chce i lubi, to nadal będzie wykonywał w nich zadania cicho i dyskretnie, nie zostawiając za sobą kraterów po wybuchach ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...