Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

vincenzo

Użytkownik
 • Content Count

  133
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2,601 profile views
 1. Czy ktoś z szanownych zamontował do swojego WOC'a chwyt keymod? który pasuje wysokością szyny do uppera M4?
 2. Poszukiwałem krawca do zrobienia mi możliwie jak najwierniejszej kopii ładownicy na radio do rekonstrukcji. Sztuk trzy. Ten Pan się do mnie odezwał i postanowiłem powierzyć mu te zadanie. Moim zdaniem drugi raz nie skuszę się na jego usługi ponieważ: -spotkałem się z olewatorskim podejściem do klienta- odpowiedzi na pytania dostawałem z niejednokrotnie kilkudniowym opóźnieniem, jegomość nawet gdy pisał że wyśle mi wiadomość w danym dniu, to z reguły odpisywał po paru/kilku dniach zwłoki jak gdyby nigdy nic.. -czas oczekiwania wyniósł około 7 tygodni -oczywiście nie dało się dogadać przez
 3. Niestety żeby u nich coś zamówić to trzeba być natrętem- wiem to z własnego doświadczenia. Co do jakości- to nie można narzekać.
 4. vincenzo

  [Sklep] Evike

  Ostatnio zamawiałem kompletna dolną połówkę GB od katany WE- przesyłka doszła w ciagu 2 tygodni do mnie, jednak nie jestem do końca zadowolony- GB z zewnątrz nosił ślady jak by niewiadomo ile osób go macało (trochę zeszła z niego farba, porysowany), a zębatka tłokowa miała wyłamany jeden ząb. W sumie dla mnie to nie problem, potrzebowałem tylko szkieletu, bo zebatki mam, jednak jak się płaci za nowy produkt i dostaje się używany, co gorsza uszkodzony- coś jest nie halo. Nie pierwszy sklep zagraniczny z którego zamawiałem- na airsoftiger777 lub na shootercbgear nigdy nie narzekałem..
 5. Szczena opada po obejrzeniu wywiadu z tymi oszustami... Jak można być tak bezczelnym?
 6. <ciach, o fpsach dyskutujcie sobie gdzie indziej> Cycki mi opadają. I do 45 i do usp podejdą te same zawory..
 7. Ktoś używał tego zaworku w USP? http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_133_227_788&products_id=3205&name=LayLax_-_Nine_Ball_-_Zawor_do_replik_KSC Jeśli tak- jaki jest wzrost fps? ja mam 320 w tej chwili i mnie to nie urządza...
 8. http://allegro.pl/metalowa-replika-asg-sprawna-druga-uszkodzona-i5002454470.html Może to nie jest ogłoszenie z komisu, jednak może ktoś rozpoznaje np. skradzioną replikę. To że ktoś wydłubał z niej chamsko znaki markingowe jest dla mnie mocno podejrzane. No i jeszcze replika "przywieziona z niemiec"
 9. Szlag mnie trafia, jak taki imbecyl «osoba dotknięta niedorozwojem umysłowym średniego stopnia» sugeruje że nosi Polski mundur. Ale czego się spodziewać po kimś takim..
 10. Dziś rozkręciłem mojego haka żeby mu zmienić cylinder na typ 2 (wcześniej miałem BU), paczam, a od nowości tam siedzi stockowy tłok (ten przezroczysty, niebieski)- na M130 żadnego śladu zużycia przy przebiegu głównie singiel 12k. GB również w stanie idealnym po przemieleniu na M130 tylu kulek (Spring Guardera, jak by ktoś się pytał)
 11. Jakiś czas temu zamawiałem szelki. Pani mnie od razu poinformowała że będę musiał na nie poczekać 2 tygodnie- jednak przyszły wcześniej. Nie pierwszy raz tam zamawiałem i nie pierwszy raz jestem zadowolony z jakości produktów z Praszki.
 12. vincenzo

  4shooter.com

  Niedawno w tym sklepie zamawiałem retraktory Gearkeeper (naprawdę ciężko je dostać!) Po wpłaceniu gotówki, sklep natychmiastowo wysłał mi paczkę. Jak dla mnie sklep jest ok.
 13. vincenzo

  hpe.pl

  Dopytałem kolegę z kielc- sklep ma kilka lat i te kilka lat temu był solidny, więc dalej powinien taki być.
 14. vincenzo

  hpe.pl

  Witam, czy ktoś z Was spotkał się ze sklepem hpe.pl?
 15. [spring] AW338 [ARES] Dodatkowy opis: ASG/ARES - spring LayLax 170 - lufa Ultimate 6.03 ~600mm - tłok od bart_a -gumka falcon -szyny RIS boczne -luneta Kandar 6-24x50 AO Mildot stylizowana na Nightforce NXS -dwójnóg Harris -mierzone 600fps cel- obserwator stojąc odległość- 80m 8/10 w celu
×
×
 • Create New...