Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ylang

Użytkownik
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

 1. Przygarnął ktoś z waś może wersję z Aramid'em pod swoją opiekę? Cenowo od 129$-189$ +/- wysyłka. Na chwilę obecną, chyba najbardziej zbliżona replika do oryginału.
 2. http://www.russianpatches.com Tutaj znalazłem tą 2 i ogólnie w internecie różne pozycje, tej 1 tu nie widziałem. Do Ukraińskich jest np. to: http://www.tridentmi...ianpatches.html nie ma większości miniatur, więc poszukiwania będą długie.
 3. 2 naszywka występuje jeszcze w innych kolorach, informacje, które do tego pasują to - Spetsnaz Unit "Werewolf" of 34th Special Purpose Brigade. Interior Troops of MIA. Russian Federation.
 4. 108 w klacie masz i chcesz iść w 96? Ja mam 98 i noszę 104. Nie będzie Ci zbyt ciasno? Porównanie mam do Niemieckich mundurów i tam czuję się mniej komfortowo, zakres ruchów jest ograniczony. W DPM'ie można najdziwniejsze ruchy i figury akrobatyczne robić bez problemu, Amerykańską rozmiarówkę też mam podobną [Medium/Regular] i również dobrze się czuję. /Edit. To o smock chodzi, nie mam jeszcze. Najlepiej zmierzyć na sobie. Wyciągnąć ręce na bok i jedną pociągnąć materiał do przodu, łapiąc za klatkę piersiową, wtedy najlepiej widać "nadmiar" materiału. Na uwadze trzebe mieć, że pod Smoc
 5. Do IBA to jest tak sobie podobne, bardziej to wygląda na produkt IBA podobny. To "coś" na ramieniach... ciekawe jaką pełni w tym wszystkim rolę.
 6. FROG kontrakt dla USMC [Camelbak], lub Mechanix MPact MultiCam? Cenowo Mechanix'y wychodzą lepiej. Mają kamufląż i przed czymś chronią dłonie, za to FROG jest trudnopalny i to jedyna zaleta.
 7. Konfiguracja do oceny. Cały czas w budowie. Wszelkie opinie i sugestie mile widziane. Ogólnie rzecz biorąc, jako priorytet postawiłem sobie możliwość przeniesienia podstawowego wyposażenia i różnych dodatków/klamotów, bez konieczności dołączenia pasa, lub plecaka [które swoją drogą, kiedyś będę mieć, być może nawet wcześniej niż myślę]. Na chwilę obecną zestaw składa się z: 3 / Ładownica 2 x 7.62 [CB] - przód 2 / Małe poziome cargo [CB] - prawy bok + tył 2 / Utility Pouch [MTP] - przód 1 / First Aid Pouch [MTP] - lewy bok Na zdjęciach wszystko zostało wypchane, tak aby pokaz
 8. Czym różnią się poniższe hełmy, wyłączają różnicę w kroju, oraz kolorze? LINK1 LINK2 Cenowo różnica wynosi 13.56.
 9. A ja chętnie dowiem się pod jakimi względami w USA nie jest normalnie.
 10. Nie będzie, Polacy są cały czas okradani, bez przerwy jakieś przekręty i czy widać, aby coś się działo? NIE! Tak samo będzie teraz.
 11. Tutaj jest oficjalne forum i wszelkie informacje odnośnie DayZ, tutaj też udzielają się osoby odpowiedzialne za DayZ. http://forums.dayzgame.com/
 12. Od wczoraj posiadam DayZ standalone, obecnie gram sam i ogólnie stronię od miejsc publicznych jak i ludzi, ale chętnie z kimś pogram jeśli ktoś wykaże chęci. Mogę też w grupie. Na chwilę obecną jestem w pełni wyekwipowany, tak więc mogę pomóc. Od razu na wstępie napiszę, puki mam okazję. Nie jestem żadnym bandytą i nie gram po to, aby kogoś zabijać dla przyjemności. Prędzej bym zabawił się w jakiegoś policjanta i osłaniał tych co dopiero zaczynają. Minuty po zakupie i dołączeniu do gry... zostałem pobity, ale uciekłem. http://steamcommunit.../id/Ylang-Ylang
 13. Będę sobie musiał darować gierkę. Pieniądze na PayPal doszły, ale w sklepie już nie ma, wczoraj jeszcze były. W innych miejscach są, ale w takich cenach, nie zamierzam tyle dawać. Miłego grania życzę, tym którzy mają.
 14. Macie Premium, czy tylko podstawkę?
 15. Kupiłem w Media Market Battlefield 4 Deluxe Edition przez internet. Na stronie pokazane zdjęcie wersji ENG, w opisie wersja językowa ENG, do tego brak dystrybutora w Polsce. Dziś przyszło i niestety wersja PL. Pojechałem do lokalnego sklepu i oddałem. Muszę sobie ściągnąć z UK, tam znalazłem :icon_biggrin:. To takie ostrzeżenie, jak ktoś chce ENG, nie brać z Media Market.
×
×
 • Create New...