Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gieta od Boyi i ASG


Recommended Posts

A mianowicie- mam zamiar zaopatrzyć się w miłą gietę G36 C. Jak myślicie, lepszym wybordm będzie G36 C od dboys czy może od firmy asg. Ani z jedną, ani z drugą nie miałem styczności, więc zdaje się tylko na wasze opinie.

Link to post
Share on other sites

Daj link do giety ASG.

 

Za twoją opinię podziękuję, ale chodzi mi o osoby które miały którąś z nich w ręce. A z twojego komentarza sądze że niezbyt miałeś styczność z G36 od ASG, skoro potrzebujesz linku do niej żeby się wypowiedzieć. Ale jakby co to jest tutaj:

http://taktyczny.com/repliki-asg/karabiny-szturmowe/karabin-szturmowy-slv36-aeg.html

Link to post
Share on other sites

Dobra, czyli reasumując jeden z większych speców od giet na forum się wypowiedział(tak nitro, myślę o tobie, oczywiście w pozytywnym znaczeniu). Miło by było gdyby off coś napisał, on chyba ma też tą od dboys, z naciskiem na chyba. Rikardo, ASG to taka duńska firma nie tylko nazwa replik. Aha i jeszcze pytanko: Czy ktoś coś wie o kulkach blaster??

P.S linczor do nich

http://taktyczny.com/amunicja-kulki-6mm/0.25/kulki-blaster-0.25g-3000-szt.html

Edited by Fort
Link to post
Share on other sites

Na zdjęciu moim jest umarex,jedak jest to ta sama konstrukcja.Chińczycy wszystko skopiowali,w tym też gearbox(chromowany cylinder,zrzut napiętej sprężyny,bolt catch itd).faktura i wykonanie body bije pod każdym względem JG.Nie świeci się jak psu jaja(JG),nie ma zdupionej,plastikowej atrapy bloku gazowego.Sam gearbox też jest o klasę lepszy,niż JG.

Jednym słowem polecam bojca.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...