Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jakakolwiek różnica w śrutówce?


Recommended Posts

Przeszukałem forum pod tym kątem, jednak wszystkie informacje dotyczą już albo minimalnych różnic, albo już bardziej zaawansowanych technik i mechanik. A mam jedno, proste pytanie.

Czy będzie wyczuwalna jakakolwiek różnica (w locie kulki, ilości zacięć, etc.) przy strzelaniu z AGM'a 003 (Strzelba, sprężyna, taniocha, koło 300 FPS według producenta) przy używaniu różnych kulek z zakresu 0,20-0,30g?

 

Nie chcę przepłacać za kulki, jak różnica ma być kosmetyczna, to chyba zrozumiałe.

 

PS: Dodatkowo. Kiedyś, kiedy byłem na strzelance, używaliśmy białych kulek. Czarne są rzeczywiście mniej widoczne? Nie wkurzają pozostałych podczas walki?

Edited by Vel1828
Link to post
Share on other sites

Będzie różnica ale tylko w locie - cięższe będą lecieć wolniej, ale celniej. Ja strzelałem z tego shotguna 0.2 0.23. 0.25 i 0.28 i moim zdaniem najlepiej spisywał się na 0.25 i 0.28. W tej strzelbie akurat nic Ci się nie zatnie, o ile będziesz jej dobrze używał. Nie jest to elektryk, więc zużywa mało kulek, więc nawet jeśli nie masz za dużo kasy, opłaca się kupić kulki lepszej jakości, np G&G, choć rocketsy czy PJ też się nadadzą :) A czarne owszem, są mniej widoczne ale to działa w dwie strony - trudniej nanieść poprawki.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...