Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

czy ten zestaw dobry


Recommended Posts

Pyyytanko: Poprosiłeś ich o wymianę gumki czy zamówiłeś oddzielnie? Jeśli to drugie to się nie martw tak :D [Dobra to ja dramatyzuję] Na Youtube jest pełno filmików jak wymienić gumkę tylko zrób to dobrze ;) Galaxiak fajna repliczka, małą, poręczna i dobrze strzela. Życzę miłej zabawy w asg.

Link to post
Share on other sites

Pyyytanko: Poprosiłeś ich o wymianę gumki czy zamówiłeś oddzielnie? Jeśli to drugie to się nie martw tak :icon_biggrin: [Dobra to ja dramatyzuję] Na Youtube jest pełno filmików jak wymienić gumkę tylko zrób to dobrze :icon_wink: Galaxiak fajna repliczka, małą, poręczna i dobrze strzela. Życzę miłej zabawy w asg.

tak zamówiłem ją razem i napisałem im żeby to zrobili :) niemoge się doczekać... ile idzie przez kuriera ups tego najdroższego?
Link to post
Share on other sites

co do galaxiaka ... to ja stezelalem kulkami 0.25 a nawet 0.28 i vylo lepiej niz na kulkach 0.23.

 

jak bedziesz dbal o replike to bedziesz mial z niej sporo frajdy. W przyszlosci pomysl jeszcze nad wymiana baterii na lipola np. 7.4V 1300 mAh i bedzie jeszcze lepiej

Link to post
Share on other sites

Ważna rada: Pamiętaj aby nie przeładować baterii. Najlepiej jeżeli będziesz ładował ją mikroprocesorówką. Zagadaj na forum lokalnym, może ktoś za piwo Ci naładuje.

pierwsze dwa razy naładuje 6 i pół godziny a potem 5 godzin. myśle że dobrze będzie
Link to post
Share on other sites

A najlepiej zainwestuj w porządną ładowarkę, ewentualnie wymień potem na batkę na lipo. Co do kulek to także się zgadzam że 0,25 co najmniej - w galaxy hopek bardzo fajnie działa i lubi cięższe kulki mimo mocy samej repliki.

jak dla mnie wydatek 423,19 złoty to troche sporo... na wakacje zamówie lepsze.
Link to post
Share on other sites

dobra mam problem znów -_- jak wymienić cholerną gumke hop up? na taiwanie mi nie wymienili chociaż do nich pisałem. słyszałem że gumka jest wraz z lufą... czyli mam imbusem wykręcić? tak wgl to zły imbus mi dali... za mały ale to już chyba nie wina sprzedawcy

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...