Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zasilacz do Turnigy Accucell 6


Recommended Posts

Witam wszystkich,

poszukuje zasilacza do ladowarki Accucell 6- zastanawiam sie czy musze kupic oryginalny zasilacz od producenta czy moge uzyc czegos zastepczego- wiem, ze ludzie na forum stosuja zasilacze od komputerow. Jesli moge uzyc jakiegos substytutu to jakich parametrow powinienem szukac?

Dodam tylko, ze jest to moje pierwsza ladaowarka tego typu.

Dziekuje i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Odnosnie instrukcji to tam nie bylo nic odnosnie zasilacza;/ kupowalem na hobbyking i nie bylo zadnej instrukcji- wylacznie jednostronicowa notka z azjatyckimi robaczkami;/ dlatego zalezy mi na dokladniejszych danych od ludzi ktorzy uzywaja tego sprzetu.

Link to post
Share on other sites

niekoniecznie każdy zasilacz od stacjonarnego kompa będzie zasilał imaxa. Najlepszy będzie zasilacz od lapa tyle że musi dać na wyjściu minimum 5A. Koszt takowego na znanym portalu aukcyjnym to jakies 10 złotych za używkę i 3 dyszki na nowy.

ale po co ja to piszę, przecież autor tematu nie jest leniem i sobie znajdzie w dziale zasilania ;P.

Link to post
Share on other sites

Arend jeśli rozpatrujemy pakiety do 3C a takie się przeważnie stosuje, to każdy markowy zasilacz da sobie radę, no chyba, że kolega mateo ma w swoim kompie chiński szrot, który udaje zasilacz i na linii zasilającej 12V napięcie faluje od 11-13V.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...