Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynek do Crosman R76 Pulse (SAPR76)


Recommended Posts

Witam wszystkich, jako że to mój pierwszy post na forum :icon_smile:

 

Podczas ostatniej strzelanki mój karabin przestał ni z tego ni z owego strzelać. Po powrocie do domu stwierdziłem, iż winny jest magazynek - sprężyna nie podciąga do końca kulek (ale gdy odwróci się broń do góry nogami, strzela). Próbowałem go rozkręcić i naprawić we własnym zakresie, ale niestety konstrukcja magazynka uniemożliwia rozebranie go: jest tylko jedna śrubka, której usunięcie praktycznie nic nie daje, reszta elementów jest zakuwana. Dałem sobie więc spokój i zacząłem szukać nowego magazynka w sklepach internetowych, ale na żadnym polskim niestety nie znalazłem (a nie mam możliwości zakupienia z zagranicznego). Tak więc teraz pytanie: czy ktoś wie, czy jest magazynek innej firmy kompatybilny z moim karabinkiem? Sprawdzałem magazynek od AK-47 Cymy, ale ewidentnie nie pasuje, więc zwracam się do Was z prośbą o pomoc, może ktoś się orientuje? :icon_wink:

 

Załączam zdjęcie repliki, jeśli ktoś nie zorientowałby się po nazwie o jaką chodzi :D

 

http://images.sklepy24.pl/11983613/5303/large/karabinek-aeg-crosman-r76-pulse-sapr76-.jpg

Edited by Vader1995mw
Link to post
Share on other sites

Co to znaczy z tyłu - element blokujący, korpus magazynka....?

Najlepiej chyba będzie go wsadzić w plecak i przejść sie do najbliższego sklepu airsoftowego i sprawdzić z replika magazynki.

Edited by axelrybaczewski
Link to post
Share on other sites

Czyli korpus magazynka (dla mnie to jest bardziej środek). Nic nowego niektóre magi od ak wchodzą do replik tak luźno że latają na wszystkie str., a inne z koleji strasznie ciasno. Tak jak pisałem wyrzej przejdź się do sklepu airsoftowego.

Edited by goroth
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...