Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

goroth

Użytkownik
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

 1. http://www.asgshop.pl/produkt.php?cat=31&id=4356
 2. W temacie o JWK na pewno info o tym mundurze nie znajdziesz, bo to jest jak już jakaś jednostka z Rosji.
 3. Wie ktoś może jaka firma robi dla Armii Brytyjskiej kurtki z Gore-Tex'u w MTP?
 4. Wsadzał ktoś może jakąś konwersje od MadBull'a do emki EA?
 5. Currahee robi dedykowane pod JPC ładownice na radia. http://www.currahee....ieszen-na-radio Post wyżej... :icon_rolleyes:
 6. Wróć oczywiście ze cło nie. Mój błąd przez przypadek napisałem z rozpędu ale już poprawione.
 7. Blunk nie pisz bzdur, 160Euro to ona może kosztuje w sklepie w Belgi, a przy sprowadzaniu trzeba doliczyć przesyłkę i podatek. Wtedy już Gieta nie kosztuje tych 160Euro tylko o wiele więcej.
 8. Tak jak mówi Wegorz, najlepszą opcją są kolimator. Jak będziesz potrzebować czegoś z powiększeniem to zawsze możesz dokupić magnifier. Chyba że zależy ci na lunecie z jakiegoś powodu, wtedy możesz poszukać jakiejś 1,5-4x. Przy ustawionym małym powiększeniu będzie się zachowywać podobnie jak kolimator, a zawsze będziesz mógł użyć tego 4x np do obserwacji.
 9. Napisz do czego jest ta emka, jaką ma moc i czemu T1 Micro nie dał rady. Łatwiej wtedy będzie Ci doradzić.
 10. Zamówiłem dokładnie ten sam kask również z sprzetmilitarny.pl . Dzisiaj przyszedł. Zapakowany był tylko w worek, również zero info o producencie. Naklejka u mnie cała. Jeśli chodzi o wykonanie: - są małe nadlewki w miejscach łączenia poszczególnych części. W innych kaskach np. FAST'cie od Emersona widziałem o wiele większe. - skorupa przy nacisku również u mnie się ugina - pewnie jest to cześć amortyzacji w kasku. - w kilku miejscach na paskach widać odstające nitki. - pianka mogła by być o estetyczniej wykonana, ale jest ok Niestety okazało się że kask który zamówiłem jest za
 11. Wygląda na ten który LWRC montuje w upper'ach z serii R.E.P.R. . Jeśli dobrze pamiętam to ten front nazywał się ARM-R. Airsoftowego odpowiednika chyba nie ma, ale MadBull chyba robił coś podobnego.
 12. W tym samym miejscu co gwint od śruby mocującej chwyt, tyle że głębiej.
 13. goroth

  MIWO Praszka

  Wielkie dzięki właśnie o to mi chodziło czy nie będą latać, bo jednak magi do HK417 są trochę szersze.
×
×
 • Create New...