Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lufa precyzyjna do L96 AGM


Recommended Posts

Witam.

Jestem posiadaczem repliki karabinu snajperskiego L96 firmy AGM. Zwykle na strzelanki zabierałem mojego AK, snajperki używałem raczej do strzelania do tarczy na odległości 30-40 metrów dla własnej przyjemności. Cóż, jednak mój kałach jest niestety chwilowo niesprawny, a szkoda strzelanki opuszczać, tak więc zamierzam zabrać L96. Oczywiście problemem jest celność, ponieważ z tego co się orientuję ten model ma lufę 6,15 mm, więc z trafieniem w cokolwiek oddalonego bardziej niż na te 30 metrów mogą być poważne problemy. Więc zamierzam zakupić (w końcu) lufę precyzyjną. Podkreślam, że będzie to mój pierwszy tuning, dopiero zaczynam z tym zabawę, mimo iż w samym ASG siedzę już trochę czasu.

Jaką średnicę lufy polecacie? Bo znalazłem sporo pasujących i sam się nie mogę zdecydować, najbardziej przemawia do mnie taka: http://gunfire.pl/pr...03-x-499mm.html

 

Ale może inna średnica będzie lepsza? Jak myślicie?

Edited by Vader1995mw
Link to post
Share on other sites

No, nie będzie - ani celniesza, ani niezawodna. I z 2 wariantów "budżetowej bazy na snajperkę" wybrałeś ten gorszy (bo mniej standardowy). AMGa zostaw do zabawy na działce, albo na ścianę, a inwestuj lepiej w AEGa. Lepiej na tym wyjdziesz.

Edited by KapitanBomba04
Link to post
Share on other sites

Takim cudem że liczy się jakość wykonania, więc przestań zadawać durne pytania , rusz swoje leniwe 4litery i poszukaj !

 

Zamiast prowadzić żałosne i nieudolne próby ugodzenia w moją dumę, radzę na przyszłość po prostu napisać od razu, że należy szukać czegoś z wyższej półki ;)

I nabyć umiejętność zwaną czytaniem ze zrozumieniem:

Podkreślam, że będzie to mój pierwszy tuning, dopiero zaczynam z tym zabawę, mimo iż w samym ASG siedzę już trochę czasu.
Edited by Vader1995mw
Link to post
Share on other sites

No to skoroś taki skory odsyłać innych do czytania, to najlepiej zastosuj te rady w stosunku do swojej osoby.

Zarówno wspomniana replika, jak i wszelakie lufy są dokładnie opisane na forum. Że już o poradnikach dla zielonych nie wspomnę.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...