Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Niedługo mam zamiar rozpocząć przygodę z asg, i mam problem z wyborem mojego pierwszego karabinu oraz sprzętu. Jako replikę główną chciałbym karabin m4 (żaden inny nie wchodzi w grę, po prostu za bardzo lubię m4). Więc tak - mogę przeznaczyć od 800zł do maksymalnie 1300-1400zł. Z repliką boczną mogę poczekać, ale chodzi mi o to - karabin, zrobiony pod mniej-więcej 360-420 fps, kolimator (wolałbym coś w stylu ACOG), rączka (jakakolwiek, byle się przyjemnie trzymało) oraz ze 2 magazynki low cap lub mid cap. Jeśli chodzi o cenę chciałbym iż w tym zakresie zmieściły się także wszelkie części (sprężyna, itp.). Za pomoc będę bardzo wdzięczny.

Link to post
Share on other sites
http://forum.wmasg.p...bor-ostateczny/ tutaj masz opis co i jak, osobiście posiadam PJ4 CQB, ale na tę repliki trzeba uważać ponieważ mi trafiła się słaba celność, ale PJ to w miarę firma pod twój budżet, więc możesz pomyśleć o niej (wybierz M4 A1 itp nie CQB taka moja rada), kolega też miał M4 G&G replika porządna i fajna tylko co do zasięgu i celności ktoś by musiał by Ci się wypowiedzieć, bo ja już dawno ją widziałem. (jeżeli napisałem coś źle itp proszę o napisanie, a poprawię) Edited by Mielnik
Link to post
Share on other sites

Mielnik, gościu ma do wydania do 1400 zł na replikę a ty mu polecasz PJ? Śmiechłem. Może lepiej nie polecaj nikomu nic, jak nie wiesz w jaki sposób poprawić celność w replice...

 

Verinte, bierz KWA lub G&P, stać Cie.

Edited by KnightMoritz
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...