Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SLR105 A1 Arsenal Steel&Wood Version Classic Army


Recommended Posts

Powiem ci że Cyma według mnie jeżeli chodzi o jakość dorównuje markowym replikom( głównie nowsze modele). Miałem do czynienia z CA(mp5 i m4 sport line) i cymą, i zdecydowanie cyma posłuży ci dłużej .

Co do tych dwóch modeli: http://redberet.pl/p...epliki-asg.html http://redberet.pl/p...epliki-asg.html znam co najmniej z 10 osób ktore bardzo sobie chwalą te repliki(050 nieźle strzelają a co do 048 znam typka który strzela z niej 2 lata i tylko wymieniał w niej zębatki). Tak więc cm z pewnością długo by ci posłużyła.

Co do slr'a mam znajomego który przerobił go na snajpę i niestety ciągle ma z nim jakieś problemy.

Tak więc podsumowując w przypadku kałachów bierz tylko cyme bo choć może jest z chin to droższe karabiny robi na poziomie markowych firm :icon_smile:

 

ps. no i najważniejsze z cymy sobie spokojnie postrzelasz w zimę bo ma gb v3 a slr gb v2 który nie wytrzyma w zime tyle co cyma :D

Edited by MichaelClark
Link to post
Share on other sites

ps. no i najważniejsze z cymy sobie spokojnie postrzelasz w zimę bo ma gb v3 a slr gb v2 który nie wytrzyma w zime tyle co cyma :icon_biggrin:

 

Bzdura, ten kałach ma v3 jak wszystkie AK zresztą.

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites

mk8237498173103918408571039810912, idź stąd i nie wracaj. tym tekstem zostałeś pretendetem do wrzucenia cię do "Najgłupsze i najśmieszniejsze wypowiedzi na forum", co zaraz po tym poście uczynię.

 

Ma 1420 zł na replikę- niech kupuje. Z tym, że niekoniecznie na capri. Mając taki hajs ściągałbym replikę z ehobbyasia. I nie Classic Army, a np. VFC. Jest nieco droższe, ale masz praktycznie najlepszą możliwą opcję na kałacha jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, wytrzymałość, jakość podzespołów - mówię z doświadczenia. Mój aksu niejednokrotnie upadł na beton, ba- mam niebywały talent do zaliczania gleby, wpadania w okop którego (przysięgam!) wczesniej tam nie było, gdzie lądowałem najczęściej na replice. Not even a scratch :> Blacha korpusu jest gruba, tak samo pokrywy zamka- nie mierzyłem, ale wydaje sie ze 2x grubsza niż w bojcach.

 

Co trzebaby wymienić? Ja zawsze w replikach od razu wymieniam zespół tłoka, kable i gumkę. jak potrzebujesz mocy, po prostu spring nowy i spokój masz na długo (przy VFC).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...