Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Najlepsza firma na początek.


Recommended Posts

Siema. Jestem nowy na forum więc może się przedstawię :icon_smile: Nazywam się Rafał. Ksywka: Piotrow. Mieszkam w Łodzi. Jeśli chodzi o wiek to jak na ASG jestem bardzo młody. :(

 

Wracając do tematu zaczynam zabawę z ASG i sukam repliki.

Szukając znalazłem pare firm i mam nadzieję że pomożecie mi wybrać najlepszą

 

Oto one:

 

-CYMA

-DRAGON GUNS

-BOYI

-DE (ale tutaj nie jestem przekonany)

 

Z góry dziękuje za poświęcenie mi czasu i napisanie odpowiedzi, która mi pomoże :icon_smile:

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Standardowa odpowiedź do tego działu brzmi:

Bierz ak od boya lub cymy.

 

Wooo a może nóż widelec PanPiotrow ma na początek już 50tyś złotych na asg to i jeszcze rosomaka dokupi? I zamiast tych replik to odrazu weźmie z klasy "0" ?

 

Wracając do tematu: Powiedz nam ile masz kasy, co ci się podoba itp a nie wal nam firm bo nic nie wiadomo...

Edited by Kemonator
Link to post
Share on other sites

Dobra dam wam linki do replik poszczególnych firm, które mnie zainteresowały:

 

-Boyi: http://gunfire.pl/pr...a-BI-3281-.html

-CYMA: http://gunfire.pl/pr...ego-CM028A.html

-DRAGON GUNS: http://gunfire.pl/pr...mowego-DG06T.ht

 

Wiem że dla was takie repliki kiepskie ale zrozumcie mnie, dopiero zaczynam i fundusz jest mały :(

Edited by PanPiotrow
Link to post
Share on other sites

Z tych trzech bierz Cymę. Tanie eMki to porażka - poczytaj sobie ten tekst.

Cm 028 to może nienajlepsza replika, ale daje radę - będzie lepiej działać niż te eMki. Jeśli Kałachy Ci pasują to poszukaj czegoś z serii RK od Boyi - podobno lepsze niż Cm 028. W dodatku wersje S (S a nie full metal) są stalowe a SW stalowo drewniane.

Link to post
Share on other sites

Jest mnóstwo fanów cymy i boyi... Powiesz coś to przeciwny "zwolennik" może Ciebie zjechać, że np boyi lepsze bo to i tamto :D Ale i Boyi i CM są na b. dobrym poziomie :)

 

Od siebie polecę RK-02 Boyi [kosztuje chyba 500zł teraz] Mam od listoapda tamego roku, wszystko pięknie działa, niby jest ze znalu ale nic nie pękło a upadło kilka razy [nie liczę chwytu pistoletowego bo to moja wina]. Tak więc jak masz tyle pieniędzy to wybór masz taki:

 

G36 JG/BOYI

RK BOYI

MP5 JG LUB GALAXY

STEYR AUG

G3

 

itp, ale ja polecam RK od Boyi.

Link to post
Share on other sites

Kwestia jeszcze jak szybko chcesz już mieć upragnioną replikę w rękach. Jeżeli nie musi to być "na wczoraj" to warto przeglądać również zakładki z promocjami i wyprzedażami na stronach sklepów ASG. Może się okazać, że tzw. replika pierwszej klasy, która Ci się spodoba, będzie kosztować 100, 150 PLN więcej niż chińczyk, którego zaplanujesz zamówić. Wtedy chyba warto nieco dołożyć.

 

Widzę jednocześnie, że podobają Ci się eMki, a o tych ersoftowi weterani mówią, że za mniej niż 800 PLN kupować nie należy, w przedziale natomiast 800 - 1000 PLN polecają KWA, G&P, ICS (tak w skrócie, wiecej info masz w obszernym temacie dotyczącym wyboru repliki M4).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...