Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsza replika alternatywa dla KWA SR10


Recommended Posts

Witam, chciałem zacząć swoją przygodę z ASG (w barwach US Marines) po licznej lekturze "co kupić?" mój wybór padł na KWA SR10 link (rozważam tylko elektryczne) w polsce dostępna za ok 1500 zł jednak dostępność od jakiegoś czy w kraju czy zagranicą równa zero... a ponieważ chciałbym zacząć już zwracam się z pytaniem czy może warto skierować wzrok na inny model (budżet zakładałem początkowo na ok 1200 na karabin). Dużo tańszą alternatywa i zbierającą pozytywne recenzje jest KWA CQR MOD 1 link przy cenie troche poniżej 900 zł zostają fundusze na tuning czy więcej na ciuchy... a może jest jeszcze jakaś alternatywa sensowna z M'ek?

Link to post
Share on other sites

ze względu na dostępność to właściwie jedynie dostępne zostaje G&P M4 RAS link vs G&P/Magpul M4 MOE Carbine link i chyba ta druga opcja wydaje się lepsza i mi osobiście jakoś bardziej wizualnie odpowiada

cenowo to ok 1400 czyli oscyluje trochę ponad założony limit :)

Link to post
Share on other sites

dzięki za odpowiedz :) jeszcze tylko aby rozwiąć wszelkie wątpliwości: czy jako początkującemu opłaca się brać G&P/Magpul za 500 zł więcej czy ten KWA CQR MOD 1 wystarczy ? czy może od razu zainwestować w lepszy sprzęt ? Jeżeli chodzi o aku i ładowarkę to nie wliczam w wartość repliki ;)

Link to post
Share on other sites

KWA CQR w tej chwili już w Polsce nie jest do dostania . Z gotówkę jaką dysponujesz możesz uzbroić się w karabiny od EA są bardzo dobrej jakości i sporo tańsze od konkurencji (jeśli interesuje Cię gdzie tanio kupić taki karabin napisz priva pomogę )

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...