Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK Beta Spetsnaz 300FPS czy 350FPS ?


Recommended Posts

Witam

Mam zamiar kupić używana replikę AK Beta Spetsnaz (pierwsza). Tylko ze ta wersja ma 300 FPS. Najprawdopodobniej kulki będę kupował 0,2g. Zastanawiam się czy nie dokupić sprężyny np http://gunfire.pl/product-pol-1152195336-Sprezyna-glowna-M110.html. Myślicie ze polepszy to trochę zasięg i skuteczność. Potrzebuje repliki uniwersalnej nie tylko CQ ale również otwarte tereny.

Link to post
Share on other sites

tak od kolegi ma mi pierwsze pożyczyć i mam się zdecydowac on mówi ze mu najlepiej 0,2 strzelały koleś trochę w tym siedzi. A mi głownie chodzi o ta sprężynę. Kulki już sie dostosuje.

 

Postaraj się pisać w schludniejszy sposób. Buniek92

Edited by Buniek92
Link to post
Share on other sites

0.20 pakuj będą w sam raz, miałem mp5 o podobnej mocy, śmigały świetnie. Co do sprężyny, licz się z tym że jak ją wymienisz zmniejszy ci sie szybkostrzelność i mechanizmy będą szybciej się zużywać ze względu na to, że silnik będzie musiał wykonać cięższą pracę aby naciągnąć sprężynę,

Link to post
Share on other sites

Z Bety to sprzętu uniwersalnego nie zrobisz. Chyba że wymienisz wszystkie bebechy. Natomiast na małych dystansach da sobie radę. Do 350fps da się spokojnie podkręcić, natomiast z przeskoczeniem 400 to już szkielet gera może mieć problemy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...