Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Mam 16 lat, od dawna interesuje się ASG. Jak dotąd problemem byli rodzice i finanse. Teraz dali się przekonać, do sprzętu się dorzucą... tylko do czego zacząć? Na początek myślałem o jakimś małym pistoleciku żeby nauczyć się strzelać( jak na razie samotnie ), potem mam zamiar znaleźć jakąś grupę i postrzelać z nimi. Tylko mam parę pytań do doświadczonych w tym temacie:

 

- Jaki pistolecik będzie lepszy - sprężynowy, CO2 czy może jeszcze jakis?

- Jaki najlepszy mogę dostać w cenie do 160 zł ( wiem że to nie dużo ale tylko mogę na to przeznaczyć)

- Skąd dostanę kulki/naboje CO2?

To parę pytań na początek, na razie inne nie przychodzą mi do głowy. Proszę o odpowiedź i dziękuję.

Link to post
Share on other sites

Lepsza od sprężynowego pistoletu będzie pompka AGM:

 

http://www.taiwangun.com/shotgun-long-003-agm

 

Kulki kupisz w tym samym sklepie. Pj'ty dadzą radę, ale lepsze będą firmy g&g. Wagowo najlepsze będą 0,25g.

 

Zainwestuj też w ochronę oczu - najtańsze polecane okulary z atestem to uvex i-vo. Unikaj wszelkich ACMowskich środków ochrony oczu, a szczególnie siatkowych.

Link to post
Share on other sites

Tylko że nie bardzo uśmiecha mi się naciąganie broni przed każdym strzałem... wiem że 200 zł to niski limit ale jak na razie nie chcę inwestować w nic konkretniejszego. Może zaproponowalibyście jakiś sprawdzony model elektryczny lub gazowy?

 

PS. Znalazłem taki oto karabinek:

 

http://allegro.pl/karabin-elektryczny-ak47-cm022-mag-200-kulek-asg-i3376823126.html

 

Ale obawiam się że to może być syf. Zaznaczam że to ma być broń zarówno do nauki jak i potem amatorskiego postrzelania w lesie z kumplami

Edited by CatchMe
Link to post
Share on other sites

Na gaziakach się nie znam, ale z elektryków to jedynie pistolet. Cyma 030 powinna zmieścić się w Twoim budżecie tylko, że ma bardzo mało fps co przekłada się na niewielki zasięg oraz w zestawie ma akumulator o małej pojemności - nie wiem czy starczy na jedną strzelankę. Ten sprzęt nie nadaje się na broń główną a jedynie na broń boczną.

Jeśli nikt nie poleci Ci jakiegoś gaziaka to wg mnie dużo lepiej będzie wziąć pompke AGM.

Edytuj: Ten z aukcji to złom. Lepiej wyślij te 159zł dla mnie czy na jakieś cele charytatywne - przynajmniej sie nie zmarnują.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz elektryka to to chyba jedyna najtańsza, sensowna opcja. Jak widzisz nieco powyżej Twojego budżetu, choć na pewno warto dozbierać.

Poniżej, to już chyba tylko AGM, o którym koledzy wyżej wspominali. Jeśli nie musisz walić serią po krzakach i będziesz "szanował" każdy strzał poradzisz sobie z tą strzelbą.

Edited by MrStone
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...