Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kupno repliki z allegro.


Recommended Posts

Od siebie powiem tyle - allegro to loteria.

Wszystkie bronie jakie miałem, a miałem parę były z allegro. Kupilem kiedyś mke JG(silnik,bateria do wymiany), rok temu kupiłem mke GP i chula do dzisiaj.

Wszystko zależy od sprzedającego, wybadaj sytuacje, często po paru mejlach wychodzi krętactwo sprzedającego.

Link to post
Share on other sites

Moje uwagi po zaznajomieniu się z aukcją:

1. Cena podejrzanie niska za cały zestaw.

2. Kolorystyka trochę bez sensu, w lesie będzie "świecić jak psu jajka".

3. Bateria Li-po, wymaga dokupienia ładowarki "Mikro".

Konkluzja - odradzam.

Link to post
Share on other sites

... o tym sądzicie? Myślicie że jako totalnie zielony mogę to kupić?

 

Jest dziwnie tanio. Owszem, Gieta to replika w której niemal każdą awarie da się usunąć tanio, ale trzeba wiedzieć jak. Sam niedawno kupiłem gietę za podobną kasę i pluła kulkami na kilka metrów. Wystarczyło wymienić oringi na głowicy tłoka i strzela aż miło (zaraz pójdzie do komisu :D ), ale jeśli jesteś totalnie zielony, to sobie z tym nie poradzisz. Jeżeli chcesz ją kupić, a nie masz wśród znajomych serwisanta, to od razu do ceny dolicz stówkę+kuriera za wizytę u doktora od replik.

Link to post
Share on other sites

Mimo to, podejrzanie niska cena wywoławcza. Zauważ, że to nie jest "goła" replika, jest doposażona w adapter na stanagi, kolimator i dodane są zapasowe magazynki a to zdecydowanie podnosi wartość repliki. :icon_confused:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Gdybanie...

Generalnie nie jestem zwolennikiem kupowania replik używanych przez "nowych" a tym bardziej na Allegro. Znane mi są przypadki "podbijania" ceny przez osobę zaprzyjaźnioną a roszczenie wobec sprzedającego w postaci rozpoczęcia "sporu" to czysta iluzja.

 

Przepraszam za offtop, ale to dla dobra i bezpieczeństwa Autora tematu.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...