Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka dysza do gumek ?


Recommended Posts

Witam

Chcialbym prosic o rade.

Krótkie wyjasnienie. Poczytalem ktore gumki sa polecane w tym dziale i dlaczego. Kupilem je i zaczalem testowac na swojej M16.

 

Wyszlo na to ze najlepiej dziala ta, ktora mialem, czyli systema energy z bardzo miekkim dystanserem i bez milimetra tasmy teflonowej. Mam stabilne 510fps.

Kupilem jednak kilka innych gumek. I tak, Zielona G&G podaje co druga kolke. Fioletowa KA wogole głupieje, podaje co 2gą i jest -100fps. Zato niebieski MadBull daje +10fps ale nie jest tak celny jak Systema choc znacznie lepiej "siedzi" na prec lufie.

 

Czy to zachowanie gumek jest spowodowane nie dopasowana do nich dyszą ? Mam jakas plastikową, niestety nie wiem co to za jaka. Jaką dysze polecalibyscie np. do tych MadBulli ?

Link to post
Share on other sites

Od kiedy kolego gumka decyduje o celności ??

Systema Energy lepsza od Madbulla niebieskiego. Wahania do 10fps uznaj za tolerancję wagi kulek na których testujesz.

Nie ma polecanej dyszy do rożnych gumek. Kup sobie kilka rożnych dysz i sprawdzaj która się najlepiej uszczelnia, a zarazem nie sprawia problemu z podawaniem kulek...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...