Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Początek z ASG, jaką broń wybrać?


Recommended Posts

Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem. Mieszkam w pobliżu Krakowa (w Luborzycy) jest tu w okolicy sporo lasów w których możnaby zorganizować jakś ciekawą strzelanke:) , a że pracuję fizycznie jako elektromonter zacząłem się w wolnym czasie interesować tematyką ASG. Gromadzę już mundur, oporządzenie itd., ale nie wiem jaką broń wybrać jako podstawową replikę. Przeglądałem oferty sklepów i zauważyłem że jest podział na elektryczne, gazowe....itd. Który typ jest najbardziej popularny i jaki rodzaj broni polecacie?

Chodzi mi o karabinek maszynowy(szturmowy), kręci mnie też broń snajperska , ale wydaje mi się że byłby to duży wydatek. Pozostanę przy jakimś podstawowym karabinku.

 

Fajnie by było gdyby magazynki były łatwo dostępne najlepiej Low lub real . Głównie chodzi mi o realizm, a nie o bezmyślne naparzanie:).

 

Proszę o pomoc w wyborze(dodam że narazie cena to tak koło 800zł +/-).

 

Pozdrawiam,Łukasz.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Replika dobra, ale w zestawie masz stokową baterię która dobrze sobie radzi.

 

Maskę okej, ale ja proponuję wersję bez uszek. (widzę że na taiwanie same te uszate)

 

Głównie mam na myśli wygodę.

 

 

Kulki jak kolega wspomniał 0,25g.

 

Jeśli nie chcesz googli ( a nie wiem czy chcesz czy nie) okulary kupisz w cenie 30-40 zł.

 

 

 

A dodam jeszcze że pokazałeś magazynek od M4/M16, nie jest on kompatybilny z G36 bez specjalnej przejściówki.

 

Nie wiem czy ten model JG posiada taką w zestawie, wydaje mi się że nie.

 

 

 

OK znalazłem, jest adapter zamontowany:

 

http://www.taiwangun.com/608-8-jg-2

Edited by Mati86
Link to post
Share on other sites

Powała niech kupi te google od ACM a jak wyląduje w szpitalu z uszkodzonym okiem to wtedy może mu się włączy dopiero myślenie i dotrze, że oszczędzanie na zasadzie szkoda mi kasy na wysyłkę z innego sklepu to była zła decyzja oraz myślę, że udało mu się wynieść z podstawówki umiejętność czytania z zrozumieniem, chociaż w to powątpiewam biorąc pod uwagę fakt, że u krakmana jest napisane do czego te google są przeznaczone, a dokładnie do czego nie są.

Maska zła nie jest, jednak nie chroni krtani co jest dla mnie ważniejsze niż osłona twarzy w lesie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...