Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z wlozeniem silnika. Pomocy....


Recommended Posts

witam,

 

 

odrazu na wstepie chce powiedziec ze jestem tu nowy :). mam problem z włożeniem silnika do mojego m4 g&p. Mianowicie, zachcialo mi sie wyjmowania silnika, zeby sobie na niego popatrzec ( wiem, wiem pomysl dosc glupi, ale czesami takie mam :).

 

I teraz mam taki problem, ze jak go wlozylem to dzwiek strzalu jest inny, tzn. nie wiem jak to wytlumaczyc, ale tak jak by sie ta zębatka od silnika nie do konca łączyla z ta co wystaje od dolu. Jest takie piszczenie podczas kazdego strzalu. Silnik to praktycznie nowy Systema Energy. Probowalem wkladac ten silnik na kilkanascie sposobow i za kazdym razem jest te piszczenie podczas strzalu. Podczas wkladania raz go dociskalem, raz luzno wkladalem i zawsze jest te piszczenie :(. Czy moze go sie wklada jakos specjalnie czy jak ? Pytam bo nie zabardzo chce mi sie jechac do serwisu, bo mysle ze mozna to samemu naprawic. Jak cos replika jest swiezo po tiuningu. Jak tak sie juz rozpisalem, to mam do was jeszcze jedno pytanko. Jak wy uwazacie, co ile strzalow trzeba smarowac replike ?

 

Jak ktos moze to bardzo prosze o pomoc :). Z gory dzieki.

 

P.S. Jak sa jakies błędy ortograficzne, prosze nie zwracac uwagi- nie jestem z polskiego najlepszy :(.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
P.S. Jak sa jakies błędy ortograficzne, prosze nie zwracac uwagi- nie jestem z polskiego najlepszy .

A z jakiego jesteś kraju skoro nie jesteś najlepszy z polskiego? Słaba wymówka. Nie przepraszaj tylko zrób tak by błędów nie było.

 

Po wsunięciu silnika do chwytu, podłączeniu kabli i dokręceniu stopki chwytu, należy wyregulować położenie silnika, służy do tego ta wkecana centralna część.

Edited by Fedajkin
Link to post
Share on other sites

Regulacja najlepiej dokręcić na maxa i odkręcić o 2 i pół obrotu :icon_smile:

 

Nie baw się w jasnowidza, bo jeszcze ktoś ci uwierzy :) Nie ma zasady, w każdej replice będzie inaczej. Trzeba po prostu wziąć śrubokręt w łapę, kręcić i słuchać, kiedy jest dobrze.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...