Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rewolwer ASG GG R-357


Recommended Posts

O tym konkretnym modelu nie wiem nic szczególnego, ale powiem Ci kilka porad.

1. Na początek pistolet to kiepski wybór - mają słaby zasięg, małą liczbę kulek w magu i ciężko Ci będzie konkurować z innymi,

2. Pistolety gazowe są kosztowne w eksploatacji (trzeba kupować gaz, dodatkowe magazynki jeśli w ogóle są w sklepach to są drogie),

3. Jeśli masz mniej niż 300zł to polecam Ci kupić shotgun AGM - kosztuje jakieś 60zł a na bank będzie dla Ciebie lepszy niż ten rewolwer.

Link to post
Share on other sites

Analogiczny model kupiłem kiedyś u Krakmanów za 24 zł. I dokładnie tyle jest wart. Wziąłem srebrny, więc nieźle komponował się z hawajską koszulą, słomkowym kapeluszem i cygarem - a zasięg skuteczny 15 metrów wystarczał do wymuszania posłuchu.

W sumie to dzięki za ten wątek. Przypomniałem sobie, że chyba gdzieś go jeszcze mam. Wiec jęk będę miał trochę wolnego czasu, to może nawet spróbuje go naprawić, bo po wystrzeleniu rekreacyjnie z 30 magazynków rozszczelnił się układ gazowy... :icon_lol:

Edited by Kuba
Link to post
Share on other sites

Dzięki, ale generalnie nie tędy droga. Ten typ (mechanizmu) gazówek mam przepracowany jeszcze z czasów gdy najmłodsi użytkownicy forum byli dopiero w planach i bez rozkręcenia się nie obejdzie. A jak doskonale rozumiesz, mając w alternatywie rozkręcania klamki, której i tak nie używam i zimny browar... Szczególnie przy aktualnych temperaturach. :icon_smile:

Edited by Kuba
Link to post
Share on other sites

Analogiczny model kupiłem kiedyś u Krakmanów za 24 zł. I dokładnie tyle jest wart. Wziąłem srebrny, więc nieźle komponował się z hawajską koszulą, słomkowym kapeluszem i cygarem - a zasięg skuteczny 15 metrów wystarczał do wymuszania posłuchu.

W sumie to dzięki za ten wątek. Przypomniałem sobie, że chyba gdzieś go jeszcze mam. Wiec jęk będę miał trochę wolnego czasu, to może nawet spróbuje go naprawić, bo po wystrzeleniu rekreacyjnie z 30 magazynków rozszczelnił się układ gazowy... :icon_lol:

 

Haha.

Nie do końca pamiętam kto pierwszy kupił swoją replikę ale na 100% mijaliśmy się wtedy w bramie sklepu :icon_wink:

 

Mój egzemplarz nie wytrzymał nawet owych 30 cykli ładowania.

Najpierw rozleciał się "magazynek", potem zaczął się niekontrolowany eksodus gazu.

Krótko: Szkoda sensu - za tą cenę, na początek i na bok :icon_wink:

 

ps.: W te 24 PLN wliczony był mały pojemnik GS :icon_wink:

Edited by crogool
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...