Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

colt 1911 od WE


Recommended Posts

Motyw jak to napisałeś zostającego zamka jest spowodowany zbierającym się syfem. Jeżeli dbasz o replikę to nie wystąpi. W replikach WeiTecha może on też występować w wyniku uklepywania się zamka.

A gaz , Jedni go ganią że brudzi silikonem, ja natomiast używam i nie narzekam.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie o to mi chodzi co kolega wyżej napisał.Nad AEGiem długo myślałem ale w moim rejonie nie ma za bardzo strzelanek i replika marnowała by się na półce.Zaś 1911 bym zabierał na wypady nad jezioro postrzelać do puszek albo do tarcz.Jest mniejsze łatwiejsze w przenoszeniu, ale wiem ze trzeba wydawać ciągle na gaz, kulki ew. części.

 

Ps.O gaz pytam się ze względu czy nie będzie za mocny żeby się replika nie rozsypała po paru strzałach i nie za słaby żeby BlowBack stanął w połowie ruchu zamka

Edited by speederer132
Link to post
Share on other sites

Ja miałem podobny pistolet a był fajny (Colt 1911 full metal od WELL-a). Co do zamka to tak jak wyżej napisał kolega, tak zostaje w pozycji tylnej po ostatnim strzale. A jeśli nie wiesz jaki Green Gaz wziąć, to nie używałem tego gazu co podałeś, ale powinien być dobry (chyba), polecam "Power Green Gas", podciągnie ci z lekka fpsy a jest dość tani.

 

PS.: Po każdym strzelaniu należy przeczyścić replikę (jak każdego gaziaka) lub jeśli nie chce ci się jej rozkładać to opryskaj ją dokładnie od wewnątrz WD-40 (dość dobrze konserwuje) i odłóż ją na gazetę czy coś aż wycieknie razem z wszelakim syfem, który Ci tam naleci i ją przetrzyj (chyba, że zleci ci na piach to musisz ją rozłożyć). UWAGA Jak będziesz pryskał ją WD-40, to mimo to warto jest ją i tak rozłożyć i przeczyścić solidnie raz na dwa tygodnie lub miecha, zależy jak często strzelasz

Edited by Zuoty_Mjut
Link to post
Share on other sites

Dzięki za wypowiedź teraz wiem wszystko co potrzebowałem.Z chęcią spróbuje tego gazu co kolega Zuoty wymienił.Jeszcze tylko się poduczę w rozkładaniu i czyszczeniu(mniej więcej wiem jak to zrobic). Temat można zamknąć

Ps. Jeszcze raz dzięki

Edited by speederer132
Link to post
Share on other sites

Szczerze, mam kolciaka od WE i nie miałem w nim ŻADNEJ awarii od 2 lat, jedynie z magazynkami problem czasem występuje.Jednak jeśli stawiasz na realizm, strzelanie do puszek jak to pisałeś to nie polecam ci repliki na GG ale na CO2. Dlaczego? Na CO2 masz o wiele mocniejszego BB, mam porównanie z innym Coltem na CO2 i moim na GG, musze ci powiedzieć że różnica jest kolosalna. CO2 kopie aż miło, a GG tylko przesuwa zamek w tył i powoduje niewielkie kopnięcie :)

Link to post
Share on other sites

CO2 mnie nie kręci, wołę GG wiem że kulka wolniej leci.WD 40 i tak bym nie stosował bo nikt go nie poleca do czyszczenia ale tego z uszczelkami nie wiedziałem.Wole 1911 gdyż to jest moja ulubiona klamka, glock też nie jest zły ale najpierw wole to 1911

Link to post
Share on other sites

No Galithar tu ma rację WD trochę mocno żre, ale jak się wciśnie jakiś patyczek z otworem do rozpryskiwacza to dość umiejętnie można ominąć HU. Ja repliki mojej używałem przez pół roku i nic się z nią nie działo a była to ta klameczka http://gunfire.pl/product-pol-1152197845-Replika-pistoletu-G1911B.html.

 

 

PS.: WD-40 lepiej zostawić w spokoju :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...