Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LMT Defender RIS Action Sport Games- opinie


Recommended Posts

Mam wersję z plastikowym body. po wymianie gumki na zieloną g&g tuning się skończył. Na baterii 7,4 lipo ma idealną rekajce na spust, zasięg jest ogromny, skupienie bardzo dobre. Nie mierzyłem więc nie podam dokładnie. Jedna z lepszych replik jakie miałem. Dzwięk układu jest miły dla ucha, nic nie wyje. Do środka nie zaglądałem, bo stwierdziłem, że nie ma po co. Replika bardzo dobrze spasowana. Nic nie skrzypi, wszystko pasuje idealnie. Luz na kolbie minimalny. Luzów na froncie też nie zauważyłem ( minimalny, praktycznie niewyczuwalny). Oznaczenia wyglądają solidnie, przez rok uzywania, nic się nie wytarło.

Link to post
Share on other sites

Ja posiadam nową wersję RIS. Nie ma z nią żadnych problemów. Zasięg i celność na dobrym poziomie. Ja po wymianie gumki HopUp uzyskałem ponad 420 fpsów.

Zapomniałem tylko dodać, że przycisk zwalniacza magazynka rozwalił się po tygodniu. Potem potraktowałem go klejem dwu skłądnikowym i trzymało mocno, ale ostatnio na strzelance (na szczęście pod koniec) znów się rozwalił i zgubiłem sprężynkę. Ponadto, po jakimś czasie zepsuł się bolt catch, a po jakimś czasie się naprawił, ale muszę dopychać dźwignię przeładowania bo nie powraca sama do końca. Wyrobił mi się też straszliwy luz kabłąka spustowego, ale ogólnie to jestem zadowolony i jeśli myślisz o zakupie to możesz śmiało brać.

Edited by Borovix
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...