Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kabura do Colta 1911 M.E.U.


Recommended Posts

Witajcie, posiadam wyżej wymienioną replikę i szukam do niej kabury. W chwili obecnej colta noszę w kaburze od IMI Defense. Wszystko jest spoko, ale jednak wolę co innego. Na cel obrałem sobie takie coś: https://lh4.googleusercontent.com/-KtbahIFzqHw/UhURl_cz3BI/AAAAAAAACJk/NXqYpm_hNuI/w958-h638-no/632510194_592.jpg

Kopia albo oryginał Safarilanda. I tu mam pytanie: czy wie ktoś gdzie to dziadostwo kupić? Chodzi o kopię, albo chociaż oryginał. Do pasa lub na udo, obojętnie. Z racji tego, iż użytkuję pasoszelki to pojawia się kolejny problem. Czytałem gdzieś o adapterach na molle do tych kabur. Wie ktoś, gdzie to dostać, ewentualnie czy zna ktoś inny sposób zamontowania jej na molle? Opaski samozaciskowe, czy coś innego da radę?

Z góry dziękuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Mnichu z wmasg sprowadza, na tajwangunie tez je mają, tylko nie nazywają sie Sadariland tylko "kopia kabury SLS", na komisie i allegro wisi ogłoszenie i wszystko w tej samej cenie praktycznie. Ostatnio szukałem dla siebie także trochę jestem w temacie ;) Uznałem jednak, że przyjade sie jednak do Krakmanow pomierzyć osobiście :)

Link to post
Share on other sites

Co do mnicha to wiem. tylko mi właśnie chodzi o wersję bez światła. Ta jest dostępna tylko na pasek, a wolałbym na udo. A TG ma wersję ze światłem. Wiem, że można tę przestrzeń wypełnić styropianem, ale mi się nie chce z tym bawić.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Znalazłem: http://www.sklep.rws...a-do-broni.html

Myślicie, że będzie pasować do kopii? Raczej powinno... Ale wiecie, jak to jest z chińczykami od kabur.

 

Od kogoś słyszałem, że rws cetus to drugi sklep ludzi od coyote asg. by nie powielać plotek, chciałbym, by wypowiedział się ktoś w temacie. wiadomo, jak to z casg było i ilu ludzi oszukali, więc lepiej duchać na zimne.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...